Előzmények
alfahold | hozzászólásai | válasz erre | 2010.09.03 10:24:52 (51399) |
szerintem hibás beállítás lehet.
vagy a rács, vagy a koordinátaformátum nem egyezik a mapszószoddal.
persze illene rátenni a legutolsó fw-t is... (4-es)[ előzmény: (51397) halaszkiraly, 2010.09.03 10:07:29] |
|
halaszkiraly | hozzászólásai | válasz erre | 2010.09.03 10:07:29 (51397) |
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni csix ügyben: vettem használtan egyet, és most tesztelgetem, és van valami ami elég elkeserítő. A mapszószból dróton át feltöltött útpontok megfelelő helyre kerülnek a térképen, de ha kézzel nyomogatom be a koordinátát akkor a térképen valami fantom helyre teszi be a pontokat, méghozzá úgy néz ki, hogy következetesen 27 ezredfokperccel délebbre, és 91 ezredfokperccel nyugatabbra, mint a valós helye volna. Ennek lehet valami hibás felhasználói beállítás az oka, vagy szoftverhiba? Ha szoftverhiba akkor segíthet rajta a frissítés (most v3.60 van benne) Arra gondolni sem merek, hogy mi van, ha hardverhiba okozza ezt... Légyszi' segítsetek! Köszönöm: Iván |
|
|
|