Előzmények
mike andros | hozzászólásai | válasz erre | 2010.11.08 16:32:06 (52763) |
A MS-on van egy térképkijelölő. Minden térképnél kijelölöd a kívánt szelvényt, majd küldés készülékre, térképek. A készüléken ki-be tudod majd kapcsolgatni őket.[ előzmény: (52762) lulo, 2010.11.08 16:22:42] |
|
lulo | hozzászólásai | válasz erre | 2010.11.08 16:22:42 (52762) |
Közben meg is vettem a Dakota 10-et!
Szivat. Feltöltöttem a Naviguidot- kipróbáltam, ment.
Utánna rátöltöttem a TOPO-t, erre eltünt a naviguide. Gondolom felülírja a fáljnevet. Mit lehet csinálni ilyenkor?
A TUHUT meg muszály a gépbe tölteni, mert kártya ebben nincs...
Gondolom az is felülírja az előző térképeket...[ előzmény: (52757) törölt nick 14, 2010.11.08 15:37:49] |
|
törölt nick 14 | hozzászólásai | válasz erre | 2010.11.08 15:37:49 (52757) |
Igen, rátöltheted. Én a hozzá bónuszként kapott NaviGuide-ot meg a friss tuhu-s térképrt szoktam felrámolni rá, meg ha épp kell, akkor a TopoGuide megfelelő szelvényeit is - és bőven marad hely így is.
(A Mapsource-ban tuhu-s térkép kiválaszt, összes tájegység kijelöl, térképet vált TopoGuide-ra, ott minden megyét kijelöl, aztán mehet a készülékre.)
Aztán a terepen kiválasztom, hogy melyik térkép legyen az aktív.[ előzmény: (52748) lulo, 2010.11.08 10:54:56] |
|
R.Guszty | hozzászólásai | válasz erre | 2010.11.08 10:52:19 (52747) |
1. Nem tudod rátölteni, csak trükközéssel (track-ként).
2. Beállíthatod, hogy úton tervezzen, vagy légvonalban.[ előzmény: (52746) lulo, 2010.11.08 10:43:10] |
|
lulo | hozzászólásai | válasz erre | 2010.11.08 10:43:10 (52746) |
Hi!
Éppen egy Dakota 10 vásárlásán töröm a fejem és elgondolkodtatott amit írtok.
Ha Mapsource-ben a számítógépen megtervezem az utat, akkor azt nem tudom rátölteni a Dakotára? Vagy mégis?
Más. Ha terepen vagyok és azt mondom a Dakotának, menjen a legközelebbi geoládához, akkor odavezet túrista úton, vagy csak irányt - légvonalat mutat? (feltételezve, hogy a TUHU tervezős térképét feltöltöttem rá. Remélem fel lehet...) [ előzmény: (52713) diego, 2010.11.07 18:17:46] |
|
diego | hozzászólásai | válasz erre | 2010.11.07 18:17:46 (52713) |
útvonalat nem tudsz egykre sem feltölteni, mert a számítógép más algoritmussal tervezi, mint a kézi kütyü. Ha a gépen tervezett útvonalat (route) feltöltöd, akkora kütyün pontról-pontra légvonalban összeköti. Ezért mondta Mengyán, hogy nyomvonalként (track) töltsd fel. Vagy marad, az, hogy a kütyün tervezed meg egyesével, de 20-nál több akkor sem lehet.[ előzmény: (52712) kimici, 2010.11.07 17:48:26] |
|
kimici | hozzászólásai | válasz erre | 2010.11.07 17:48:26 (52712) |
Szóval nekem arra van szükségem, hogy az általam tervezett, de még a térképen nem létező utvonalat tudjak feltölteni 20-nál többet. Trackelés közben nekem látnom kell, hogy ne vakrepülés legyen.
Nekem ikonként kell, mert trackelés közben akarom használni jelölésre.
De azért köszi![ előzmény: (52711) Mengyán, 2010.11.07 17:36:05] |
|
Mengyán | hozzászólásai | válasz erre | 2010.11.07 17:36:05 (52711) |
Tracket úgy tudsz többet feltölteni, ha aktív log-ba töltöd fel. Ilyenkor csak 10.000 pont a határ, és ha be van kapcsolva a track rögzítés, akkor felül írhatja a trackjeidet. Navigálni sem tudsz rajtuk, csak látod a térképen. Az egyéni ikonok miatt pedig keresd fel hajo oldalát, találsz ott egy jó kis progit GpiConv néven, amivel POI-ként tudod feltölteni az egyedi ikonokkal rendelkező pontokat. [ előzmény: (52710) kimici, 2010.11.07 17:17:09] |
|
kimici | hozzászólásai | válasz erre | 2010.11.07 17:17:09 (52710) |
Helló!
Valaki megtudja mondani, hogy etrex legendre hogyan lehet egyéni ikonokat feltenni, és van-e mód több mint 20 nyomvonal feltöltésére, esetleg az SD kártyára?
Köszi előre is! |
|
|
|