Előzmények
keep | hozzászólásai | válasz erre | 2011.03.27 13:20:56 (55926) |
Viszont most hogy kattintgatom, láttam, hogy valamiért kerékpáros tervezésen volt. Talán ez is kavart be, hogy az adott szakaszon na térkép szerint nem lehet kerékpárral menni. Vagy valami ilyesmi[ előzmény: (55925) keep, 2011.03.27 13:16:10] |
|
Csigabiga | hozzászólásai | válasz erre | 2011.03.27 12:38:52 (55921) |
Csak egy tipp: Kapcsold ki az útontartást, vagy terveztess légvonalban.
Nekem akkor csinált hasonlót, amikor úton terveztettem a 60CS-vel, a TuHu-n.
Sokszor, amikor a vételi viszonyok miatt nem pontosan az úton haladt a nyilacska, hanem valahol mellette, pontosan azt csinálta, mint a Tied. Aztán amikor a nyilacska valahol újra rákerült az útra, akkor korrigálta magát.[ előzmény: (55920) keep, 2011.03.27 12:24:34] |
|
keep | hozzászólásai | válasz erre | 2011.03.27 12:24:34 (55920) |
Sziasztok!
Egy Legend HCx-es kérdésem lenne. Legújabb 3.20-as firmware van a kütyünk, akkor raktam fel, amikor megjelent, azóta nem bántottam.
A következő idegesítő dolgot csinálja: túra közben ha rátervezek egy pontra, pl a következő csúcsra, akkor egy darabig jól megy, szépen számolja vissza a távolságot, azután megáll vagy elkezd visszafelé számolni. A kis fekete jelecske szépen megy előre, ahogyan haladunk, de a számértékek befagynak. Újratervezés nem segít. Aztán néha ugrik egyet és párszáz méterrel később jelentkezik.
Van tipp, hogy mit lehetne ezzel csinálni? |
|
|
|