Előzmények
nagypista | hozzászólásai | válasz erre | 2011.05.06 10:03:47 (56652) |
Köszönöm az infót,és lenne még egy kérdésem.
Van olyan garmin szoftver ami képes a feltett utat úgy megjeleníteni,
ahogy megterveztem?
[ előzmény: (56651) magpet, 2011.05.05 19:00:35] |
|
magpet | hozzászólásai | válasz erre | 2011.05.05 19:00:35 (56651) |
Ez sajnos nem fog segíteni, mert az XT nem tud track-navigációt.
Ami talán működhet (nem emlékszem, régen játszottam XT-vel): sok átmenőpont, és az XT alá átvitt route-on ne úton tervezve, hanem légvonalban navigálj!
A dolog ugyanis úgy működik, hogy route átvitelekor csak a MapSource-ban lekattintott pontok mennek át, ezek között pedig az XT tervezget útvonalakat a rendelkezésére álló térképeken. Ha a MapSource alatt és az XT alatt használt térkép nem ugyanaz, akkor mást fog tervezni. Ha ugyanaz, akkor is van esély az eltérésre az eltérő tervezési algoritmusok miatt.
A legbiztosabb tehát a légvonal.[ előzmény: (56650) Attibati, 2011.05.05 16:59:35] |
|
nagypista | hozzászólásai | válasz erre | 2011.05.05 16:39:19 (56648) |
Sziasztok!
Ki tud segíteni?
Van a Mapsource,turistautakon megtervezem a túraútvonalat,
küldés garmin xt-re. Át is megy,de az xt újratervez és csak az eredetihez hasonló,de nem ugyanaz jelenik meg.
Hogy lehetne,hogy az jelenjen meg az xt-n,amit én akarok.
Mit kell kikapcsolni,vagy beállítani?
Russán minden OK.,de az XT kifogott rajtam.
Köszönettel veszek minden segítséget.
|
|
|
|