Előzmények
diego | hozzászólásai | válasz erre | 2011.06.03 11:44:20 (57169) |
Próbáld meg, hogy OMP helyett vagy mellett TuHu-t teszel fel. Most direkt kipróbáltam. Ha jól sejtem a csaba utcai Renault-tól mentél volna. Mivel nem tudom hova, így én találomra böktem a térképre. csont nélkül ment. Gyalog, úton távolságra. Nekem országot kérdezett, de azon nyomban fel is ajánlotta, hogy Magyarország. [ előzmény: (57140) karcsi9641, 2011.06.02 18:08:12] |
|
karcsi9641 | hozzászólásai | válasz erre | 2011.06.02 18:08:12 (57140) |
A használati utasításban nem találok választ.
Ha nem adok meg megyét, nem lehet továbblépni.
Az OMP Hungary 3D + a Garmin alaptérkép van bekapcsolva, mellette fel van töltve a topo Österreich v.2
Jó kérdésekre gyors válasz :-)[ előzmény: (57139) Csuhás, 2011.06.02 17:59:10] |
|
Csuhás | hozzászólásai | válasz erre | 2011.06.02 17:59:10 (57139) |
Leginkább azt, hogy rosszul kérdezel :-)
Például nem tudjuk milyen térkép van a gpsre feltöltve és bekapcsolva?
Mi történik ha nem adsz meg megyét?
A használati utasítást átböngészted? Az nem adott választ?[ előzmény: (57138) karcsi9641, 2011.06.02 17:36:53] |
|
karcsi9641 | hozzászólásai | válasz erre | 2011.06.02 17:36:53 (57138) |
Ma Szombathelyen voltam, és megpróbáltam (nem először) a Dakota-10 segítségével gyalog eljutni a Renault szervízből egy megadott címre. Lehet hogy ez nagy szégyen, de nem tudtam megoldani.
Útvonaltervezés-Úton távolságra-gyalog. Az első kérdés : megye? beírom Vas erre visszadobja hogy ilyen megye nincs.
Megmondaná valaki mit csinálok rosszul? |
|
|
|