Előzmények
widi | hozzászólásai | válasz erre | 2011.11.03 07:53:18 (59903) |
Jelenleg az 5.20-as a legújabb firmware az Oregon x50-es szériához, webupdaterrel frissítsd, Diego szerint azzal már jó az is.[ előzmény: (59902) Moles, 2011.11.03 07:08:48] |
|
Moles | hozzászólásai | válasz erre | 2011.11.03 07:08:48 (59902) |
Milyen firmwere van az 550-en? Nekem 4.50, de hasonlókat tapasztaltam offline módba, mint Te is.[ előzmény: (59901) halaszkiraly, 2011.11.03 02:47:52] |
|
halaszkiraly | hozzászólásai | válasz erre | 2011.11.03 02:47:52 (59901) |
Örülök, hogy megoldódott! Gondolom a világméretű alaptérkép okozta a galibát...engem is simán átrakott annak idején a Duna bal oldalára, holott a Dunántúlon voltam amikor ránéztem.[ előzmény: (59893) Moles, 2011.11.02 17:26:26] |
|
Csuhás | hozzászólásai | válasz erre | 2011.11.02 15:08:21 (59887) |
Honnan a fenéből tudná egy gps, hogy milyen pontos? De tényleg!?
Kiír egy számot ami a műhold geometriából, talán a jel/zaj viszonyból, meg a marketingesek szorzójából adódik. Nagyjából arra számíthatsz, hogy ennél nem lesz pontosabb, legfeljebb tévedésből... :-)[ előzmény: (59885) Moles, 2011.11.02 14:57:19] |
|
Moles | hozzászólásai | válasz erre | 2011.11.02 14:57:19 (59885) |
Végül is Oregon 450 tulajdonos lettem. :)
Most barátkozunk. Egy dolgot még nem értek: A pontossága 10 méter volt de bedobott Érd alá. :)D
Remélem a térkép pontatlan, mert ha nem akkor van az a 10 méter 60 Kilométer is, de hát ki számolja.
Majd a koordinátát egyezettem.Még jó, hogy itt a nagybácsi is, Mr. Legend. Szerintem párszor rongállak majd kérdésekkel, ha elakadok. Persze Halászkirályt is. :)[ előzmény: (59884) diego, 2011.11.02 14:48:02] |
|
diego | hozzászólásai | válasz erre | 2011.11.02 14:48:02 (59884) |
Ez nekem is így van. Csak akkor csipog, ha az úton tartás be van kapcsolva. Különben nem.[ előzmény: (59883) Feri_1, 2011.11.02 14:36:22] |
|
Feri_1 | hozzászólásai | válasz erre | 2011.11.02 14:36:22 (59883) |
Sziasztok.
Valamit átállítottam a Garmin 450-emen, mert azóta nem "csipog", ha irányt kell váltanom. A ládákat groundspeak gpx formátumban töltöttem le anno.
Hol kéne visszaállítanom?
Kösz, Feri |
|
|
|