Előzmények
Hajo | hozzászólásai | válasz erre | 2011.11.11 20:43:40 (60198) |
A gpx4poiloader helyett használhatod a GpiConv-ot is.
Ott csak ráhúzod a gpx file-t a GpiConv ikonra a leírás szerint és már kész is a gpi file.
Ezt bemásolod a GPS Garmin/Poi mappájába és már ott is vannak különféle ikonokkal a poi-k.[ előzmény: (60180) Old Fairy, 2011.11.08 20:48:46] |
|
Old Fairy | hozzászólásai | válasz erre | 2011.11.08 20:48:46 (60180) |
Látod-látod, milyen hasznos tanácsokat tudsz adni, ha veszed a fáradságot és kideríted, hogy mi is a probléma? :-)))[ előzmény: (60176) diego, 2011.11.08 19:01:30] |
|
diego | hozzászólásai | válasz erre | 2011.11.08 19:01:30 (60176) |
Jut eszembe a Hajó féle poi loader-nél a windows mappába bemásoltad az ikonokat ugye?[ előzmény: (60175) diego, 2011.11.08 19:00:19] |
|
diego | hozzászólásai | válasz erre | 2011.11.08 19:00:19 (60175) |
A ládaikonoknál pontosan ugyanazokat állítottad be?
Hagyományos - doboz
Multi - multi doboz
Virtuális - levél ez a legfontosabb!!!!! Hosszú idő alatt sikerült ezt kikísérleteznem.[ előzmény: (60174) domazala, 2011.11.08 17:50:51] |
|
domazala | hozzászólásai | válasz erre | 2011.11.08 17:50:51 (60174) |
Szóval:
.mps Garmin mapsource formátumban letöltöttem a a ládalistát
egyéb pontokkal is bővítettem a Mapsourceban(mindent belevettem, hisz van hely a kártyán:8GB)
innen gpx formátumban elmentettem
gpx4poiloader progival betöltöm az elmentett gpx filet
így lett belőle filenév_POIloader.gpx
ezt átraktam egy üres mappába
Garmin féle POI loader elindít, korábbi saját POI-kat törlöm
Garmin féle POI loader újra elindít, új mappát megmutat nekiés feltölt GPS-re...
Na,ezt csináltam a neten talált infókat követve, de mégsem látja a geoládákat ládás ikonnal, hanem csak"i"-ként és nem értem, hol a bibi.
elakadtam.
csak a láda nevét írja ki, de semmi további adat,info[ előzmény: (60173) domazala, 2011.11.08 17:49:10] |
|
domazala | hozzászólásai | válasz erre | 2011.11.08 17:49:10 (60173) |
Szóval:
.mps Garmin mapsource formátumban letöltöttem a a ládalistát
egyéb pontokkal is bővítettem a Mapsourceban(mindent belevettem, hisz van hely a kártyán:8GB)
innen gpx formátumban elmentettem
gpx4poiloader progival betöltöm az elmentett gpx filet
így lett belőle filenév_POIloader.gpx
ezt átraktam egy üres mappába
Garmin féle POI loader elindít, korábbi saját POI-kat törlöm
Garmin féle POI loader újra elindít, új mappát megmutat nekiés feltölt GPS-re...
Na,ezt csináltam a neten talált infókat követve, de mégsem látja a geoládákat ládás ikonnal, hanem csak"i"-ként és nem értem, hol a bibi.
elakadtam.[ előzmény: (60158) Old Fairy, 2011.11.08 01:05:56] |
|
Old Fairy | hozzászólásai | válasz erre | 2011.11.08 01:05:56 (60158) |
Értem, az 1. és 3. kérdésre válaszoltál is. De mi a helyzet a másik kettővel?
- Milyen formátumban szerezted meg a geoládák adatait? (Amit írtál, az nem formátum, hanem szűrési/kiválasztási feltétel.)
- Milyen "összes infót" szeretnél látni?
(Jól értem? Egyelőre a MapSource-szal bajlódsz vagy már a Vistára töltéssel próbálkoztál és ott nem teljesültek az elvárásaid?)[ előzmény: (60156) domazala, 2011.11.08 00:01:52] |
|
domazala | hozzászólásai | válasz erre | 2011.11.08 00:01:52 (60156) |
Eddig ezt tettem:
Összes magyar ládát szedtem le.
link
[Linket javítottam, mert szétesett az oldal. 2011.11.08. 00:18 zakany]
a fenti címen lévő instrukciókat követtem és mégse...
mapsource
multiládák közzétett pontjai
és
a ládaleírásban szereplő egyéb pontok
kezdő vok még[ előzmény: (60155) Old Fairy, 2011.11.07 23:27:11] |
|
Old Fairy | hozzászólásai | válasz erre | 2011.11.07 23:27:11 (60155) |
Az ördög a részletekben lakik...
- Milyen geoládákat töltöttél rá?
- Milyen formátumban szerezted meg a geoládák adatait?
- Melyik szoftver látja csak POI-nak őket?
- Milyen "összes infót" szeretnél látni?
Segítséget kérek, mit csináljak?
Kicsit olvasgasd a FAQ-ot. (Link feljebb.)[ előzmény: (60154) domazala, 2011.11.07 23:01:28] |
|
domazala | hozzászólásai | válasz erre | 2011.11.07 23:01:28 (60154) |
Üdv mindenkinek!Segítségre lenne szükségem:Garminn vista hcx tulaj lettem, szeretném kesselésre is használni, ráltöltöttem a geoládákat, de a szoftver csak POI-nak látja őket, sima "i"-s szimbólummal leírás nélkül, és az istenért nem ládás jellel és összes infóval.lakadtam a dologban.Segítséget kérek, mit csináljak?Előre is köszi. |
|
|
|