Előzmények
Moles | hozzászólásai | válasz erre | 2012.01.13 18:23:18 (60909) |
Erősen tanulom a fortélyaid Oregon ügyben. :) Nagyon jó kis kütyü, megérte az árát.[ előzmény: (60907) halaszkiraly, 2012.01.13 18:12:56] |
|
halaszkiraly | hozzászólásai | válasz erre | 2012.01.13 18:12:56 (60907) |
Na igen csak a Legend 500 útpontra tömörítette őket, az Oregon meg tömörítés nélkül menti el - amennyi pontból áll a trekk annyit is ment el. Tehát még a mapszósz, és a letöltés előtt is tudod különvágni a trekkjeidet - persze sokszor kell még csinosítani a mapszószban (levágni az otthontól a kiindulási pontig tartó utat, stb.) Mondjuk én ugy szoktam csinálni, hogy (ha nem felejtem el) a trekkrögzítést kikapcsolom, majd az útvonal kezdeténél be (csak néha tényleg elfelejtem bekapcsolni :-/[ előzmény: (60904) Moles, 2012.01.13 17:37:13] |
|
Moles | hozzászólásai | válasz erre | 2012.01.13 17:37:13 (60904) |
Igen, első blikkre ezt tettem, mapszósz alatt szétcincáltam a trekkeket. Hozzá voltam szokva, hogy a Legendem különrakta őket, és már tölthettem is föl, mondjuk a tuhu-ra. Köszi a tippet![ előzmény: (60896) yano6ard, 2012.01.13 16:01:33] |
|
Moles | hozzászólásai | válasz erre | 2012.01.13 14:45:53 (60895) |
Van egy kis problémám!
Oregon 450-es készülékemből szerettem volna kiolvasni a mai trackemet, de sajna csak egy gpx fájlt találtam erre vonatkozóan, amelyben az összes track megjelent. Hogyan érhetem el a trackeket külön-külön, kedves tapasztaltabb kessertársak? |
|
|
|