Előzmények
Kurdi_Robert | hozzászólásai | válasz erre | 2012.07.25 20:27:10 (63903) |
hát akkor...
be van kapcsolva a térképszett?
belezoomolva se látszik semmi? (gondolom basemap-od van a kütyün)
-innentől már átveszik akkor a stafétát az igazi garmin-os tudorok...
én navitel-es vagyok, de ott is van eltérés az omp forrású (tuhu bázisú) magyar, ill. az omp többi megjelenített része közt... és ha már telefon: próbáld ki a jelzett sw-t (minden fontosabb platformra létezik). Szerintem nem fogsz csalódni benne.
no és: ennél jóval egyszerűbb -kezdőként- életet lehelni belé.[ előzmény: (63899) rozsabogar, 2012.07.25 14:59:39] |
|
rozsabogar | hozzászólásai | válasz erre | 2012.07.25 14:59:39 (63899) |
Köszönöm a segítséget!
Odáig már eljutottam, hogy Mapsource-ba betöltöttem az állományt, kijelölés és küldés a készülékre. Szépen lement, de a telefonon nem jelent meg semmi. Ugyanígy kipróbáltam a magyar térképet, és gond nálkül futott a készülékemen. [ előzmény: (63892) Kurdi_Robert, 2012.07.25 13:38:39] |
|
Kurdi_Robert | hozzászólásai | válasz erre | 2012.07.25 13:38:39 (63892) |
átnézve ezt a sokat behivatkozott FAQ-t végül lehet ilyen formában nem is egyértelmű egy kezdő számára...
igazából radpeter hozzászólásában (3. hsz.) van a kérdésedre a válasz java, ha nincs a gépen program akkor az 1. hosszászólás alapján fel kell rakni.
nincs omp-n készülékre tölthető szett, ahogy pld. osm-en van.
[ előzmény: (63891) Kurdi_Robert, 2012.07.25 13:23:30] |
|
rozsabogar | hozzászólásai | válasz erre | 2012.07.25 13:20:11 (63890) |
Sziasztok,
Ausztria túrista térképet szeretnék feltenni Garmin Mobile XT alá, a hozzá szükséges gmapsupp.img formátumban.
Az openmaps-ról csak több file-ban lehetséges a letöltés. Kérdezem, hogyan lehet átkonvertálni egy file-ba? |
|
|
|