Előzmények
rekasi | hozzászólásai | válasz erre | 2013.05.13 13:43:58 (67689) |
Én már túl vagyok egy hasonlón:
1. törölj le minden általad felmásolt .gpx file-t és kapcsold ki majd be a 600-ast.
2. Most tegyél fel egy .gpx állományt. És láss csodát rendesen működik. Ne tedd fel az összes magyar ládát mert abban a gpx -ben lesz (van) hiba.
3. tehetsz fel most már biztosan jó .gpx-eket és rendesen bővül az állomány és a leírások is olvashatók.
4. ha megint megbolondul 1. ponttól kezd újra[ előzmény: (67674) KoLa, 2013.05.12 20:12:41] |
|
KoLa | hozzászólásai | válasz erre | 2013.05.12 20:12:41 (67674) |
Az Oregon 600 működik rosszul, vagy én követtem el hibát?
Egy geoláda adatait letöltöttem .gpx (Groundspeak) formátumban, majd file-kezelővel bemásoltam a készülékbe a mikroSD kártya /garmin/GPX mappájába. Sajnos az Oregon nem a geoládák hanem az útpontok között találja meg, és csak a koordinátákat mutatja, a ládaleírást nem :(
600-as tulajdonosok közül találkozott-e már valaki ezzel a problémával, és van valakinek ötlete, hogyan lehetne a kütyüt megfelelő működésre bírni? |
|
|
|