Előzmények
Bryan | hozzászólásai | válasz erre | 2013.07.15 14:18:24 (68525) |
Régebben megjelentek a térképen a geoládák. Most viszont nem látszanak. Gondolom valami beállítás függő dolog lehet.
Akkor rosszul fogalmaztál :)
Mindenképpen ott érdemes informálódnod, ahol azt Old Eye javasolta! Saját térképükről talán többet tudnak, mint mi többiek ezen a fórumon.[ előzmény: (68522) Csuhás, 2013.07.15 13:47:12] |
|
Csuhás | hozzászólásai | válasz erre | 2013.07.15 13:47:12 (68522) |
Nem a térképen hiányolom, hanem a letöltött gpx file ládái jól látszanak pl a NG térképen, de nem jelennek meg az OMP térkép fölött.[ előzmény: (68521) Bryan, 2013.07.15 13:44:33] |
|
Bryan | hozzászólásai | válasz erre | 2013.07.15 13:44:33 (68521) |
Az openmaps térképein hiába keresed a geoládákat, azokat ők (szerencsére!) nem jelenítik meg a térképeiken.[ előzmény: (68520) Csuhás, 2013.07.15 13:39:33] |
|
Csuhás | hozzászólásai | válasz erre | 2013.07.15 13:39:33 (68520) |
Mostanság a tuhu térképet az omp oldalró töltöm le az oregon 300-ra. Régebben megjelentek a térképen a geoládák. Most viszont nem látszanak. Gondolom valami beállítás függő dolog lehet. Tudna valaki segíteni? |
|
|
|