Előzmények
scele | hozzászólásai | válasz erre | 2014.06.27 12:33:10 (71588) |
"Szerintem akik ilyen térképet használnak, nincs szükségük útvonaltervezésre: offroad, vadászat, túrázás."
Ezzel egyet értünk, én sem írtam le az ellenkezőjét. Csak próbáltam rávilágítani arra a tényre, hogy képes a TG az útvonaltervezésre.[ előzmény: (71587) NagyKG, 2014.06.27 09:21:04] |
|
NagyKG | hozzászólásai | válasz erre | 2014.06.27 09:21:04 (71587) |
Kipróbáltam, valóban! Két útpont között tervez valamilyen útvonalat (nem a legrövidebb, nem a legoptimálisabb, de útvonal). Szerintem akik ilyen térképet használnak, nincs szükségük útvonaltervezésre: offroad, vadászat, túrázás.[ előzmény: (71578) scele, 2014.06.26 07:48:26] |
|
NagyKG | hozzászólásai | válasz erre | 2014.06.25 22:40:33 (71575) |
Nem kötekedés, csak a pontosság kedvéért: a leírás szerint a TopoGuide nem útvonalntervezős térkép.[ előzmény: (71571) diego, 2014.06.25 16:28:44] |
|
diego | hozzászólásai | válasz erre | 2014.06.25 16:28:44 (71571) |
Teljesen jogos, hogy nem megy. Mindkettő tervezős térkép. Azok meg soha nem szeretik, ha egyszerre vannak bekapcsolva. Nem tudni konkrétan mi a bajuk, de ez mindig is volt.[ előzmény: (71564) morvet, 2014.06.25 13:56:54] |
|
morvet | hozzászólásai | válasz erre | 2014.06.25 13:56:54 (71564) |
Sziasztok
Van egy garmin 60csx em és már régóta küzdök az alábbi problémával:
a topoguide és a turistautak jelzett nevű térképeim egymással nem működnek vagy az egyik vagy a másik a kettő együtt nem működik. Mindkét térkép a legfrisebb. kb egy éve nem hazsnáltam a készüléket de már akkor is ilyen problémám volt most le frissítettem mindent és továbbra is ez a problémám. régebben olyan szépen működött a két térképem.
esetleg valakinek van valami hasonló tapasztalata vagy a probléma megoldásában tudna-e segíteni?
előre is köszönöm |
|
|
|