Előzmények
MC Pite | hozzászólásai | válasz erre | 2014.08.21 21:25:55 (71872) |
Kifelejtettem hogy Etrex20-as készülékről lenne szó.
Úgy tűnik a gpsies oldalon meg tudom fordítani az útvonalat, vagy a mapsource-ban a nyomvonal invertálásánál. Már csak a kezdő/végpont áthelyezése kérdéses, már ha ez számít ilyenkor (kör).
Másik kérdés, ami most kevésbé fontos, de a készüléket csatlakoztatva megint eszembe jutott:
Útvonaladatok mentésnél 99%nál megáll a garmin amikor gépre csatlakoztatom. Leszedtem róla a trackeket, most 1%nál áll meg. Mivel tudnám ezt javítani?
[ előzmény: (71871) MC Pite, 2014.08.21 21:15:12] |
|
MC Pite | hozzászólásai | válasz erre | 2014.08.21 21:15:12 (71871) |
Sziasztok!
Nem találok googleval, valószínű nem jól keresgélek...
Szombaton Balaton kerülésre adjuk a fejünket, és biztos ami biztos, letöltöttem egy tracket amin az útvonal van.
A probléma az, hogy máshonnan indul és másik irányba megy, mint ahogy mi tennénk. Nem tudom ilyenkor mit fog tenni ha navigációra (nyomvonal apaján) nyomok. Tudom, a nyomvonalat enélkül is látom, de így tudna csipogni olyankor is, amikor nem nézek rá mert enm gondolok rá hogy le kéne térni az útról.
A más kezdőpont és irány probléma lehet navigációnál?
Segítségeteket előre is köszönöm! |
|
|
|