Előzmények
b-lint | hozzászólásai | válasz erre | 2014.10.03 16:38:01 (72186) |
Van online tervezés, ez az amit írtál.
Van offline is brouterrel vagy graphhopperrel, a fórumon van még a leírás csak egyelőre. Kipróbáltam, működik turistautakon, de nem teljesen 100-as a működése a brouternek. Van egy PDF is a fórumon angolul, én azt ajánlom, az alapján be lehet állítani az offlinet. [ előzmény: (72185) Lipták Roland, 2014.10.03 14:39:19] |
|
kutyu | hozzászólásai | válasz erre | 2014.10.03 11:54:16 (72179) |
Köszi Jekaeff !!!
Más.
Tudom nem garmin, de tudna valaki rövid helpet hogy a jó életbe tudok LOCUS alatt A -ból B -be tervezni?
Esetleg tudja valaki hol vannak itt az útvonaltervezési funkciók (legrövidebb, leggyorsabb, stb...)
60CSx alatt profi vagyok, na de itt nem igazodom ki sehogyan sem....
Köszönöm !!
[ előzmény: (71929) jekaeff, 2014.08.29 20:33:59] |
|
kutyu | hozzászólásai | válasz erre | 2014.08.29 19:58:30 (71928) |
Az rendben, de én egyéni POI-ként szeretném, azt ugye nem tudom még véletlenül sem törölni...
Illetve úgy tudom így nem zabálja az 1000 útpontos memóriát sem.[ előzmény: (71927) Hev, 2014.08.29 19:40:19] |
|
Hev | hozzászólásai | válasz erre | 2014.08.29 19:40:19 (71927) |
Ha a MapSourceben jó akkor töltsd fel onnan, abban is van átvitel funkció.[ előzmény: (71926) kutyu, 2014.08.29 18:13:54] |
|
kutyu | hozzászólásai | válasz erre | 2014.08.29 18:13:54 (71926) |
Sziasztok!
Olyan problémára keresnék megoldást, hogy feltöltöttem egy 242db pontból álló .gpx adatbázist POI loaderrel a 60CSx-re, de sajnos a pontok szimbólumait nem ugyanúgy látom mint a mapsource alatt.
Csak pontokkal jelenik meg a készüléken, míg a mapsource alatt az eredetileg beállított hegycsúcs ikont látom.
Nagyon fontos lenne hogy ezt az ikont lássam a készüléken is, tehát jól elkülöníthető legyen mindentől.
Van erre megoldás?
|
|
|
|