Előzmények
NagyKG | hozzászólásai | válasz erre | 2017.06.26 07:47:18 (76262) |
Szia Robi!
Nem akarok kötekedni, de szerintem valamit elnéztél.
Penomope nem nyomvonalat (track), hanem útvonalat szeretett volna feltenni a GPS-re. Erre írta a kütyü, hogy 50 pontnál nem lehet több. Szerintem Yoss leírta a választ, egy 20 Km-es útvonalat 3-4, max 10 útponttal meg lehet tervezni.[ előzmény: (76261) vrobert82, 2017.06.25 21:31:32] |
|
vrobert82 | hozzászólásai | válasz erre | 2017.06.25 21:31:32 (76261) |
Latom hasznos infokat kaptal ... :D
Miert kell ? Azert, mert van aki feltolti a nyomvonalat es koveti es kesz,
nem terveztet a keszulekkel semmit, mert a nyomvonalat akarja kovetni ...
BaseCamp
Nyomvonal "kijelol"
Jobb gomb nyomvonal szurese.
Darabszam megad ...
Orul
Sokszor olyan tracket keszitenek emberek es adnak ki kovetendonek, ami
sajnos tobb mint 50 / 500 / 1 000 / 10 000 / stb, mint a sajat keszuleke
korlatja es a gyakorlatlan felhasznalok csak azt latjak, hogy a keszulekre
fel van toltve a track, aztan jon a meglepetes, hogy a vege megsincs rajta ...
[ előzmény: (76259) penomope, 2017.06.24 11:04:41] |
|
Yoss | hozzászólásai | válasz erre | 2017.06.24 06:53:19 (76257) |
1. Igen
2. 50 pont miért nem elég? Nem kell 5m-ként útvonalpont, elég fordulónként, a kettő között majd megtervezi magától. Én még soha nem terveztem olyan útvonalat, ami 50 pontnál többet tartalmazott volna.[ előzmény: (76254) penomope, 2017.06.23 21:24:38] |
|
penomope | hozzászólásai | válasz erre | 2017.06.23 21:24:38 (76254) |
Üdv. GPSMAP60CS-be szerettem volna tölteni egy megtervezett utat (kb 20 km) , de nem engedte, mert azt írja, hogy max 50 pontból állót tud csak kezelni. Hát ez nagyon kevés egy biciklitúrához. Az a kérdésem, ha vennék egy oregon 450-et, vagy valami újabbat az enyémnél, azokba már többet is be lehet tölteni? |
|
|
|