Előzmények
diego | hozzászólásai | válasz erre | 2018.06.12 09:34:15 (77015) |
Groundspeak gpx új formátumot próbáltad vagy a sima(nem új végű) gpx-et? Nekem akkor volt ilyen, ha az utolsó pozíciótól nagy távolságra volt a láda. Nem is jelent meg a térképen sem. Pl. itthon rátöltöttem az osztrák ládákat (több 100km) és akkor azt írta, hogy nincs. Amikor ott voltam, akkor meg vígan látszott a térképen is. Fura dolog, de már szerencsére rég futottam bele ilyenbe. Próbálj pozíciót fogatni vele és esetleg a környékbeli ládákat rátenni.[ előzmény: (77009) Kiss_Karoly, 2018.06.10 23:07:56] |
|
Kiss_Karoly | hozzászólásai | válasz erre | 2018.06.10 23:07:56 (77009) |
Régen nem fogtam a kezembe a jó öreg Garmint eTrex 20-asomat, kicsit megkophattak az ismereteim. Most rátettem a hazai geoládákat. Egy caches.gpx fájlban töltöttem le őket és tettem be a GPX mappába, ahogy korábban mindent. Azt nem értem, ha a Geoládák menüpontra kattintok, azt írja, nincs egy sem. Ha viszont navigációt kérek egy útvonalpontra, akkor felkínálja a geoládákat. Miért nem látja vajon a Geoláda menüpontban őket? |
|
|
|