Előzmények
R.Guszty | hozzászólásai | válasz erre | 2020.03.22 16:49:17 (78069) |
Egy ötlet: Amikor rátöltötted a térképet a GPS-re, be volt pipálva a "Vegye figyelembe az útvonalszámítási adatokat"?[ előzmény: (78068) Panyek, 2020.03.22 14:28:22] |
|
Panyek | hozzászólásai | válasz erre | 2020.03.22 14:28:22 (78068) |
Plusz infó: kipróbáltam másik tuhu-s térképpel is. Mindegyik esetén gyönyörűen felteszi a Mapsource-ba, ott tervez is útvonalat rajta, aztán átteszem az Etrex-re, ahol jól látszik a térkép, de ugyanazzal a hibaüzenettel nem tervez útvonalon (Route calculation error. Maps do not have routable roads in this area)...[ előzmény: (78067) Panyek, 2020.03.22 10:57:45] |
|
Panyek | hozzászólásai | válasz erre | 2020.03.22 10:57:45 (78067) |
turistautak.hu->Garmin->"legalsó" telepítő (5m szintvonal, domborzatárnyékolás). Ezt szoktam, sose volt vele ilyen gond. Feltelepítem, aztán a Mapsource-ból átrakom az Etrex-re.
Ha ezt a térképet "disable"-re állítom, és a gyári benn lévő "worldwide basemap"-et nézem, azon se tervez...[ előzmény: (78064) Old Eye, 2020.03.21 21:17:45] |
|
Panyek | hozzászólásai | válasz erre | 2020.03.21 18:55:43 (78062) |
Sziasztok!
A következőben szeretném kérni a segítségeteket: Etrex20 nem tervez úton.
Részletesebben: közel tíz éves a cucc, eddig semmi ilyen gond nem volt vele. Alapból TUHU-s térképpel használom, amikor Erdélyben vagy Ausztriában járok, akkor teszek rá openmaps-es térképet. Pár hete voltunk Ausztriában, felraktam az openmaps-est, hazajöttünk, vissza a TUHU-s, és azóta ez a hiba üzenet ha tervezni akarok: "Route calculation error. Maps do not have routable roads in this area"
Próbáltam újra rakni a térképet, nyomtam egy factory reset-et a kütyün, ugyanaz a helyzet...
Vmi ötlet? Előre is köszi! |
|
|
|