Előzmények
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2020.06.07 18:50:12 (78184) |
Ha nyomvonalat használsz, tökmindegy, milyen térkép van éppen a kütyü képernyőjén, de valóban, időnként rá kell nézned rajta vagy a vonalon. Ekkor tuti az otthon megtervezett útvonalon jutsz a célba.
Rábízhatod magad a kütyü útvonaltervezőjére, akkor induláskor, majd időnként menetközben meg kell adnod neki a soron következő megállási pontot, ami lehet POI (a térkép része) vagy BaseCamp-pel előre feltöltött útpont. Mivel a kütyü útvonaltervezője nyilván más, mint a BaseCampé, megtörténhet, más útvonalat fog javasolni, de így is eljutsz a célba.[ előzmény: (78183) penomope, 2020.06.07 17:57:39] |
|
penomope | hozzászólásai | válasz erre | 2020.06.07 17:57:39 (78183) |
Jó, nyomvonalban tettem fel így mutatja az utat de ilyenkor sincs az a lehetőség, hogy elnavigáljon azon az úton, amit otthon beterveztem. Persze ha 5 percenként ránézek látom, hogy jól haladok vagy nem. De nincs olyan lehetőség, hogy otthon a BaseCamp-en betervezek egy utat, amit feltöltök a GPS-re, rányomok, hogy MENJ és azon navigál? Csipog, irányt mutat a térképen, tehát végigvezet rajt. [ előzmény: (78182) Old Eye, 2020.06.07 10:36:08] |
|
penomope | hozzászólásai | válasz erre | 2020.06.07 10:27:02 (78181) |
Na de miért van így? :) Nem azért az a neve, hogy útvonal? Útvonalat tervezek meg itthon. [ előzmény: (78180) vrobert82, 2020.06.07 07:34:41] |
|
penomope | hozzászólásai | válasz erre | 2020.06.06 19:31:42 (78177) |
Sziasztok! Egy kis segítség kellene, mit csinálok rosszul? BaseMaps-ban megtervezek egy útvonalat, azt átküldüm Garmin Oregon 550-re.
Oregonon bemegyek az utvonalak menüpontba, ott rábökök a feltöltött útvonalra, meg is mutatja a térképen, de mikor rábökök, hogy menj, vagy nem indul el csak pittyenik 2x3-at, vagy az útvonalra tesz több kék gombostűt és azokat ősszeköti valami kriksz-kraksz módszerekkel. |
|
|
|