Előzmények
gusty | hozzászólásai | válasz erre | 2020.06.08 07:15:37 (78187) |
Húzkodja a csíkokat? Ezen azt érted, hogy egyenes vonalakat rajzol a pontok közé? Ha igen akkor a légvonalban tervezést át kell állítani úton tervezésre. Terepen lehetőleg gyalogosra. :)[ előzmény: (78185) penomope, 2020.06.07 21:58:10] |
|
penomope | hozzászólásai | válasz erre | 2020.06.07 21:58:10 (78185) |
Jó, oké megértettem: BaseCamp-en az ÚTVONALAT megtervezem, ha kész nyovonallá alakítom majd az töltöm a GPS-re. Azon betöltöm és 5 percenként ránézek, hogy minden oké, tertom a kijelölt útvonalat. (Közben ki is próbáltam, oké)
DE!!! Akkor azt mondja meg nekem valaki, ha mégis útvonalat töltök a GPS-be, hogy akkor mi a fenének van a jobb alsó sarokben a MENJ felirat, ha úgysem megy a betáplált útvonalon???? Csak húzkodja a csíkokat bizonyos pontok között????[ előzmény: (78184) Old Eye, 2020.06.07 18:50:12] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2020.06.07 18:50:12 (78184) |
Ha nyomvonalat használsz, tökmindegy, milyen térkép van éppen a kütyü képernyőjén, de valóban, időnként rá kell nézned rajta vagy a vonalon. Ekkor tuti az otthon megtervezett útvonalon jutsz a célba.
Rábízhatod magad a kütyü útvonaltervezőjére, akkor induláskor, majd időnként menetközben meg kell adnod neki a soron következő megállási pontot, ami lehet POI (a térkép része) vagy BaseCamp-pel előre feltöltött útpont. Mivel a kütyü útvonaltervezője nyilván más, mint a BaseCampé, megtörténhet, más útvonalat fog javasolni, de így is eljutsz a célba.[ előzmény: (78183) penomope, 2020.06.07 17:57:39] |
|
penomope | hozzászólásai | válasz erre | 2020.06.07 17:57:39 (78183) |
Jó, nyomvonalban tettem fel így mutatja az utat de ilyenkor sincs az a lehetőség, hogy elnavigáljon azon az úton, amit otthon beterveztem. Persze ha 5 percenként ránézek látom, hogy jól haladok vagy nem. De nincs olyan lehetőség, hogy otthon a BaseCamp-en betervezek egy utat, amit feltöltök a GPS-re, rányomok, hogy MENJ és azon navigál? Csipog, irányt mutat a térképen, tehát végigvezet rajt. [ előzmény: (78182) Old Eye, 2020.06.07 10:36:08] |
|
penomope | hozzászólásai | válasz erre | 2020.06.07 10:27:02 (78181) |
Na de miért van így? :) Nem azért az a neve, hogy útvonal? Útvonalat tervezek meg itthon. [ előzmény: (78180) vrobert82, 2020.06.07 07:34:41] |
|
penomope | hozzászólásai | válasz erre | 2020.06.06 19:31:42 (78177) |
Sziasztok! Egy kis segítség kellene, mit csinálok rosszul? BaseMaps-ban megtervezek egy útvonalat, azt átküldüm Garmin Oregon 550-re.
Oregonon bemegyek az utvonalak menüpontba, ott rábökök a feltöltött útvonalra, meg is mutatja a térképen, de mikor rábökök, hogy menj, vagy nem indul el csak pittyenik 2x3-at, vagy az útvonalra tesz több kék gombostűt és azokat ősszeköti valami kriksz-kraksz módszerekkel. |
|
|
|