Előzmények
olahtamas | hozzászólásai | válasz erre | 2020.06.17 09:16:23 (78216) |
És az az 1 térkép az melyik?
Ugyan az van a Basecampban is, azon terveztetted vele az utat?
Nem ismerem az 550 rigolyáit, akkor is megy e, ha nincs GPS fix, mert esetleg még az is lehet probléma.
Egy próbát megér a GPS kikapcsolása és a navigáció szimulálása.[ előzmény: (78213) penomope, 2020.06.17 06:54:48] |
|
penomope | hozzászólásai | válasz erre | 2020.06.17 06:54:48 (78213) |
De, ha egy pontra navigálok az megy. Csak 1 térkép van bekapcsolva. BaseCamp-on csinálom az Útvonalat, majd azt a fájlt "küldés eszközre" . Ott is van, csak nem kezd navigálni rajta. Míg a GPSMAP60 cs simán. [ előzmény: (78212) olahtamas, 2020.06.16 21:40:14] |
|
olahtamas | hozzászólásai | válasz erre | 2020.06.16 21:40:14 (78212) |
Jut eszembe még az is gond lehet, ha több térkép van a készüléken egyszerre bekapcsolva.[ előzmény: (78211) olahtamas, 2020.06.16 21:35:15] |
|
olahtamas | hozzászólásai | válasz erre | 2020.06.16 21:35:15 (78211) |
Hát nem sok látszik a videóból, de kérdés, hogy milyen a feltöltött térkép?
Fel lett töltve az útvonaltervezési adat is?
Ha csak simán 1 pontra navigálsz az sem megy?
[ előzmény: (78208) penomope, 2020.06.16 18:27:11] |
|
penomope | hozzászólásai | válasz erre | 2020.06.16 18:27:11 (78208) |
Sziasztok! Én még mindig itt tartok :) Ha betöltök egy útvonalat amit a BaseCamp-ben megtervezek, és rátöltöm az Oregon 550-re, miért nem navigál rajt??? A 100 éves GPSMAP 60cs is tudja, kipróbáltam. Milyen beállítást kell végeznem, egyszerűen nem jövök rá.
Felvettem:
https://indavideo.hu/video/Oregon_550 |
|
|
|