Előzmények
Juju | hozzászólásai | válasz erre | 2022.01.06 21:30:42 (78836) |
Szia! Köszönöm, az 1)-ben írtakat értem, ott az a gondom, hogy akkor az összes track összadata látszik, meg vertikális görbéje, egyesével nem. A 2)-ben írtak nem mennek, nem engedi akkor sem az oda másolást :(
[ előzmény: (78835) adalbert1977, 2022.01.06 17:57:50] |
|
adalbert1977 | hozzászólásai | válasz erre | 2022.01.06 17:57:50 (78835) |
Nálam (OsmAnd + Android 11):
1)
Igen, 1 nyomvonal / 1 beolvasott gpx fájl - akkor is, ha a gpx fájl valójában több nyomvonalat tartalmaz (egyetlen nyomvonalként kezeli őket.)
2)
Lehetséges mappába másolás, ha az OsmAnd tárhelye nem az applikáció belső adatában van.
A Beállításokban ez megváltoztatható, vagyis áthelyezhető például az Android/obb/ hely alá, és akkor már szabadon hozzáférhetővé válik a telefon fájlböngészőivel, szabadon bemásolhatsz gpx fájlokat az Android/obb/net.osmand.plus/tracks/ mappába (1 nyomvonal / 1 gpx fájl), vagy törölhetsz onnan, és a program beolvassa, leképezi.[ előzmény: (78833) Juju, 2022.01.06 10:17:29] |
|
Juju | hozzászólásai | válasz erre | 2022.01.06 10:17:29 (78833) |
Sziasztok, OsmAnd-ot használókhoz kérdés: lehet-e valahogy több tracket importálni egyszerre? Nekem sem ez nem sikerült, sem sehogyansem telefonon bemásolni a trackek mappába (nem engedi jogosultság hiányában az SD kártya eme részéhez a másolás-beillesztést). Ha számítógépre dugom, és ott másolom be a trackeket, az működik, na de számítógép nélkül csak egyesével lehetne?
Másik: a trackek irányának megjelenítését megintcsak egyesével tudom csak állítani? :( OsmAnd+ -t használok. |
|
|
|