Előzmények
halaszkiraly | hozzászólásai | válasz erre | 2022.06.24 10:49:27 (78974) |
Ezek így csak útpontok - a geocache leíirás nélkül.
Diego leírta a megoldást: hagyd ki a dologból a MapSource-t.
A ládaleírásos *.gpx-et (groundspeak gpx) egyszerűen csak kábelen át másold be a garmin\gpx mappába , és akkor a geocache menüben jelennek meg a letöltött ládaoldalak minden hozzátartozó információkkal együtt (pl: ládaleírás, hint, utolsó logok stb.
(Szóval a lényeg még egyszer: ne a MapSource-al töltsd át a Dakotába a gpx-et - csak simán, file-másolással)[ előzmény: (78968) repulos, 2022.06.14 12:46:16] |
|
repulos | hozzászólásai | válasz erre | 2022.06.14 12:46:16 (78968) |
Sokat, de közben megvan a megoldás is. Az útpontok között jelenik meg, de attól kezdve ugyanaz, mintha a geocache menüben lenne. Köszönöm a segítő hozzászólásokat! :)[ előzmény: (78967) Atmosz&Zozmosz, 2022.06.14 00:41:46] |
|
Nargoth | hozzászólásai | válasz erre | 2022.06.13 17:10:08 (78965) |
Akkor rosszul lett feltöltve rá.
Másold át a geomapsról letöltött GPX-et a könyvtárba. [ előzmény: (78964) repulos, 2022.06.13 16:28:05] |
|
repulos | hozzászólásai | válasz erre | 2022.06.13 16:28:05 (78964) |
Igen, az útvonalpontok között megvan, de ott nem lehet kijelölni úgy, mint a Csx-en, hogy mutassa az irányt. Amúgy mindent töröltem rajta. Akitől vettem az full h... volt hozzá. Autós navigációnak vették, de azt se vették észre, hogy nincs rajta térkép. [ előzmény: (78963) Nargoth, 2022.06.13 15:37:35] |
|
Nargoth | hozzászólásai | válasz erre | 2022.06.13 15:37:35 (78963) |
Ami még sűrűn előfordul, hogy tele az utvonalpont memóriája. Töröljétek az összes pontot belőle.
De ha a geomapot használod, akkor inkább a letöltött GPX-et másold be a Garmin/GPX könyvtárba!
(Nem túl valószínű de esetleg nézd meg az Útvonalpontok között esetleg...)
Térkép még: https://www.openhiking.eu/hu/
[ előzmény: (78962) repulos, 2022.06.13 15:19:35] |
|
repulos | hozzászólásai | válasz erre | 2022.06.13 15:19:35 (78962) |
Eddig is külön kellett feltölteni a ládákat....először a térkép, utána a ládák. Az első gps-em egy 60cs volt 56Mb memóval. Erre bármennyit fel tudnék tölteni.
Cs[ előzmény: (78961) Hev, 2022.06.13 15:04:38] |
|
Hev | hozzászólásai | válasz erre | 2022.06.13 15:04:38 (78961) |
Van, OSM féle is, de a turistautak.hu-s térképek sem mind tartalmazzák a geoládákat.
pld. a kék színnel kiemeltek nem. [ előzmény: (78960) repulos, 2022.06.13 14:10:08] |
|
repulos | hozzászólásai | válasz erre | 2022.06.13 10:22:47 (78957) |
Sziasztok! Vettem egy Dakota 20 GPS-t a fiamnak, a Tuhut zokszó nélkül fel tudtam rakni a Mapsource segítségével, de a ládákat nem látja, úgy mint a Map60Csx-em. :( Mi a fenét csináljak? A másik, hogy át tudná valaki a magyar nyelvű használati utasítását vagy azt a linket, ahonnan le tudnám tölteni? Lehet röhögni :D, de angolul maximum sört tudok kérni... matyuszoltan@gmail.com
Előre is köszönöm! |
|
|
|