Előzmények
G&C | hozzászólásai | válasz erre | 2006.06.16 20:23:33 (8402) |
dtto osszefutottam mar ezzel a hibaval, most ugy csinalom, hogyha .loc-ra ,.gpx, .xml-re van szuksegem akkor is .gtm-be toltom le es a GTM trackmakerrel konvertalom. eredmeny nem ugyanaz, de legalabb a celprogram ertelmezni tudja.[ előzmény: (8370) Törölt_Nick_26, 2006.06.15 10:42:52] |
|
Törölt_Nick_26 | hozzászólásai | válasz erre | 2006.06.15 10:42:52 (8370) |
Múltkor szó esett arról, hogy PDA-ra létezik egy szuper kis kesselő program, a GPSDash2.
Ezzel csak az a bibi, hogy a multi ládákat a letöltött egyéb pontjaival (.loc EasyGps xml szimbólum nélkül) nem olvassa be. Csak hibaüzenetet dob ki.
Tegnap véletlenül rájöttem a megoldás kulcsára : Amennyiben a *.loc nem tartalmaz ékezetet, akkor tökéletesen beolvassa az összes waypoinot a program.
"name id="GCMAFA+alsó P" ... ![CDATA[itt erdemes parkolni!]]" (ez így hibás a hosszú ó miatt)
"name id="GCMAFA+kilátó"...![CDATA[kilato]]" (ez így hibás az á és ó miatt)
A probléma csak annyi, hogy hiába kapcsolom be a "fenti pontok leírásának ékezettelenítése" boxot, a "name id=..." akkor is ékezetes marad ! Kézzel átirogatni meg nem semmi pl egy megye ládákat tartalmazó adatbázist.
Próbálkoztam mindenféle trükkel/variációval de sehogy sem sikerült ékezetteleníteni ezt a részt.
Esetleg más, valaki hozzáértő is megnézné ?
|
|
|
|