Előzmények
Reggel | hozzászólásai | válasz erre | 2007.03.12 16:23:50 (15253) |
Én is letöltöm mindig a full verziót. Most is csak vészmegoldásként próbáltam meg az utak+felületek lehetőséget. [ előzmény: (15252) Akebono, 2007.03.12 15:25:51] |
|
Akebono | hozzászólásai | válasz erre | 2007.03.12 15:25:51 (15252) |
Na akkor nem én szúrtam el valamit. Ez megnyugtat. Én fel szoktam tenni a szintvonalakat is, ezért nem kisérleteztem az utak+felületek comboval.[ előzmény: (15251) Reggel, 2007.03.12 15:03:36] |
|
Reggel | hozzászólásai | válasz erre | 2007.03.12 15:03:36 (15251) |
Ma reggel nekem is kiírta. A 23.7 MB-os verziót töltöttem le. Próbálgattam kivenni egy-két térképszelvényt, de a türelmem véges volt. :-) Utána csak a Bakonyt és a Balatont próbáltam, de azoknál is kiszólt, majd megpróbáltam többet a fent nevezett kettő nélkül és úgy is gondja volt. Ezért jól letöltöttem a frissítésre szánt verziót (utak+felületek). Na az felkúszott szépen. Szóval szerintem is valami gond van. Legalábbis itt Veszprém megyében. :-)))[ előzmény: (15250) tibbi, 2007.03.12 11:32:37] |
|
Kolesár | hozzászólásai | válasz erre | 2007.03.12 11:25:37 (15246) |
Ha csak az .img fájlokat frissíted, akkor jön ez a hiba. Vagy ha nem frissíted az összes img-t, csak tdb-t. A tdb-t frissítsd, a telepítő mindig mindent frissít.[ előzmény: (15245) tibbi, 2007.03.12 11:23:31] |
|
tibbi | hozzászólásai | válasz erre | 2007.03.12 11:23:31 (15245) |
Próbáld meg külön tájegységenként feltölteni, és amelyiknél ezt írja ki, az hibás lehet. Mostanában találkoztam ilyesmivel én is, felületek módosítása után. Újrarajzolás/fordulás után másnapra megjavult. Ez csak egy tipp, lehet, hogy rosszul látom az összefüggést.[ előzmény: (15241) Akebono, 2007.03.12 10:55:56] |
|
Akebono | hozzászólásai | válasz erre | 2007.03.12 10:55:56 (15241) |
Csixemre akartam feltölteni a legfrissebb tuhut, de közben valami probléma jelentkezett. Mellékelem a hibaüzenetet, én nem tudom értelmezni. Van valakinek használható tippje? Nem emlékszem, hogy bármit átállítottam volna. Pillanatnyilag semmilyen térképrészlete nem tudok feltenni.
|
|
|
|