Előzmények
rekasi | hozzászólásai | válasz erre | 2007.06.27 23:49:06 (7564) |
Majd néhány földúttal megprobálkozom. A MapEdit alkalmas erre ? Nem szeretnék már több új programmal ismerkedni.[ előzmény: (7563) Szab, 2007.06.27 23:21:42] |
|
Szab | hozzászólásai | válasz erre | 2007.06.27 23:21:42 (7563) |
Hát igen, a legjobb persze az lenne, ha magad rajzolnád be. Kérj letöltési jogot, aztán hajrá. :)[ előzmény: (7562) rekasi, 2007.06.27 23:15:16] |
|
rekasi | hozzászólásai | válasz erre | 2007.06.27 23:15:16 (7562) |
Ezért lenne jó ha kezdenék rajzolni is. Két ilyen háromszög van a faluban. Ez az egyik és a másik N47 20.574 E19 56.663 pont körül. [ előzmény: (7560) Szab, 2007.06.27 23:01:28] |
|
Szab | hozzászólásai | válasz erre | 2007.06.27 23:01:28 (7560) |
Jaaa! Ok. :)
És ha van időd, kedved, akkor (pl. trackrajzolás segítségével vagy utpontok leszurásával és segítő nevekkel) jelölhetnéd, hogy a "zűrösebben" kinéző csomopontok azok nagyjábol milyenek a valóságban. Pl. erre gondolok: N47 20.203 E19 56.595 (nem tudni, hogy valóban háromszöget kéne rajzolni, vagy ez csak a látszat.)
Persze, ha végigszaladnál mégegyszer, hogy legyen két track, az is sokat segíthet. :-)[ előzmény: (7559) rekasi, 2007.06.27 22:54:49] |
|
rekasi | hozzászólásai | válasz erre | 2007.06.27 22:54:49 (7559) |
Bocs!!! A tracknév végén _ov azt jelenti, hogy oda-vissza a track, és tényleg a zsákutcákra lett jelemző! Beírom![ előzmény: (7558) Szab, 2007.06.27 22:43:45] |
|
Szab | hozzászólásai | válasz erre | 2007.06.26 20:10:39 (7556) |
Jóval több, mint a semmi, szóval javaslom, hogy tölsd fel. Mégjobb persze, ha valahogy jelölöd benne az útszélességeket, járhatóságot, burkolatot. De naturan is jo, hiszen lehet, hogy másnak van egy kevésbé jó trackje a környékéről, viszont részletesebben felparaméterezve az említett dolgokkal. Akkor pedig máris kiegészíti egymást a két track. Persze legjobb ha saját magad rajzolod be(nem bonyolult, csak idő és kis odafigyelés), de más is megteszi ezt, főleg ha zaklatod, hogy ugyan rajzolja már be. :-))[ előzmény: (7555) rekasi, 2007.06.26 18:50:43] |
|
rekasi | hozzászólásai | válasz erre | 2007.06.26 18:50:43 (7555) |
Tervezem, hogy feltöltöm a TUHU-ra is, ha kész leszek Tápiógyörgye utcáival is. De még nem szántam rá magam a térképkészítés rejtelmeinek megismerésére, és nem tudom jók-e igy ezek a utak a térképrajzolónak? A Tápiópatakra tervezünk egy csónakos track-et Tápiószele (311 út) és a Zagyvába torkolás között. [ előzmény: (7543) Szab, 2007.06.24 23:36:10] |
|
Szab | hozzászólásai | válasz erre | 2007.06.24 23:36:10 (7543) |
Tényleg, miért nem? Pl. Tápiógyörgyét szépen fel lehetne utcásítani, patakosítani. :)[ előzmény: (7542) Gáspár Norbert, 2007.06.24 23:09:50] |
|
rekasi | hozzászólásai | válasz erre | 2007.06.24 21:58:31 (7538) |
Bocs! De nem csináltál véletlenül Track-et a túráról? Nekem jól jönne egy, mert nem tudom a pontos útvonalat, és szeretném végigbringázni.[ előzmény: (7537) SagiK, 2007.06.24 21:05:16] |
|
SagiK | hozzászólásai | válasz erre | 2007.06.24 21:05:16 (7537) |
Tótágas? Jó lesz. :D
Jut SZMbe. Hajrá Alföld! GCversenyt az Alföldre. :)
Tegnap éjjel toltuk le a sóút 50-et.... Ide verseny kell. (ha túratársaim másként nyilatkoznának, annak oka csak az lehet, hogy napszúrást kaptak. :) )[ előzmény: (7536) kulisz, 2007.06.24 20:43:11] |
|
kulisz | hozzászólásai | válasz erre | 2007.06.24 20:43:11 (7536) |
Mert mit kellene csinálniuk, addig amíg nem jön újabb teherautó? Vegyenek ki szabit? Vagy kössenek egy pulcsit? Esetleg álljanak tótágast? :-)[ előzmény: (7534) Szab, 2007.06.24 20:13:35] |
|
Szab | hozzászólásai | válasz erre | 2007.06.24 20:13:35 (7534) |
A környéken az M0-as építkezés több szakaszon hasonlóan viccesen zajlik. Ott az út két felén állt egy-egy ember piros tárcsával. Aztán gondolom, amikor egy teherauto át akarja szelni az utat, akkor dolgoznak, egyébként csak álldogálnak két oldalt...[ előzmény: (7532) Mr Zerge, 2007.06.24 19:39:03] |
|
|
|