Előzmények
tekan | hozzászólásai | válasz erre | 2014.04.09 11:02:54 (31995) |
Most láttam, hogy az értelmes része fizetős. De diákoknak, tanároknak ingyenes.[ előzmény: (31994) R.Guszty, 2014.04.09 11:02:10] |
|
perRetZ | hozzászólásai | válasz erre | 2014.04.09 10:52:02 (31991) |
Sajnos ezek nem megfeleloek, ugyanis egy tobbezres listam van, es a ugyanazon fileon belul sok formatum. Ha egyeb nem lessz irok egy programot, de nagyon sokfele eset lehetseges, tartok tole, az egeszet nem tudom lekezelni.[ előzmény: (31990) Old Eye, 2014.04.09 10:12:42] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2014.04.09 10:12:42 (31990) |
Több ilyen program van.
Itt, turistautak.hu-n az új POI-k felvitelét szolgáló WEB-es lap a koordinátákat többféle formátumban fogadja.
Próbáld ki! Beviszed a lat/lon mezôkbe az értékeket, aztán klikk a koordinátapár ellenőrzése mezőre, fok, perc (hdd mm.mmm) formátumban visszakapod azokat.
[ előzmény: (31989) perRetZ, 2014.04.09 09:13:36] |
|
perRetZ | hozzászólásai | válasz erre | 2014.04.09 09:13:36 (31989) |
Van egy feladat amit meg kellene oldjak, hatha valakinek mar volt hasonloja es tudja a megoldast.
Van egy foldrajzi-koordinata listam, van benne mindenfele formatum, tizedes fok, tizedes perc, tizedes masodperc, van ahol a N/E ki van irva, van a hol nem. A kerdes az, tudtok olyan programot, ami az egeszet ertelmezi es pl tizedes fok formatumura konvertalja? |
|
|
|