Előzmények
johann g (Lud) | hozzászólásai | válasz erre | 2008.09.12 11:55:07 (2037) |
hát ez az. a tuhu térképe kicsit pontatlan. valahol a nyíllal jelölt úton kispistázik be az új jelzés nyugatról és délnek egy (ha jól emlékszem) k háromszög visz ki a sztupához. a szentély felől jöttem fel a sztupához, most már bánom hogy nem mentem be, de nem tudtam mennyire lehet felekezeten kívüli külsősként csak úgy berongyolni.
majd ránézek hogy van-e friss track az OKT-ről arrafelé és korrigálok mihelyst lesz egy kis időm.
az albumodat nem nyitja meg a böngésző. megdöbbenésemre a tuhun sem volt a POI mellett kép, gyorsan beraktam egyet.
http://www.turistautak.hu/poi.php?id=19049
[ előzmény: (2035) Old Eye, 2008.09.12 11:12:03] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2008.09.12 11:12:03 (2035) |
Ne haragudj, de nem értem. Most hol megy a K jelzés? Ha a megadott linket nézem, az ott feltüntetett útvonal érinti a sztúpát.
---
Aki nem tudja, mirôl van szó, nézze meg http://herczegh.spaces.live.com albumaim közül a 'Zalaszántó 20061230' képeit (a lista végén van) :-)
Évek óta minden év végén meglátogatom.
Ha már erre járunk, érdemes lemenni az imaházhoz és betérni pár percre. A sztúpától nyugatra kb 200 m, 40 m szktbség lefele.
[ előzmény: (2034) johann g (Lud), 2008.09.12 10:29:45] |
|
|
|