Előzmények
Old Fairy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.07.09 20:45:01 (4181) |
Szuper, tudtam, hogy számíthatunk Rád is :-))
(... csak kár, hogy elkerültük egymást: mi 16:30-kor léptünk be a pályaudvar kapuján és 16:50-kor már a Bonyhádra induló buszon voltunk. WanderJo Mohács és Himesháza érintésével haladt hazafelé, Pilis50 várta a vonatot az állomáson, vtsp pedig hazafuvarozta tavot.)[ előzmény: (4180) SylverRat + Bogee, 2009.07.09 20:34:51] |
|
SylverRat + Bogee | hozzászólásai | válasz erre | 2009.07.09 20:34:51 (4180) |
így van, egészen pontosan a Garay tértől követtem a kék jelzést, a buszpályaudvarnál azonban továbbmentem, az út túlfelén található vasútállomás épületéig, majd onnan vissza a buszhoz.
:o)[ előzmény: (4179) Old Fairy, 2009.07.09 20:13:23] |
|
Old Fairy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.07.09 20:13:23 (4179) |
Hogy pontosan kik, azt sose tudjuk meg, de felsorolom, hogy kikkel találkoztam:
Pilis50,
WanderJo,
vtsp&tav (tav gyalogolt, vtsp depózott),
schwEster,
time2go,
Fairy.
Sejtésem szerint egy kis darabon haladhatott ma a DDK utolsó szakaszán (munkából a buszpályaudvarra menet :-D ):
SylverRat + Bogee "eleje".
Tehát, a statisztikához: végigment: 6 fő, részszakaszt teljesített: 1 fő*, közreműködött: 1 fő.
* Az illetékestől "hivatalos" megerősítést kérnék :-DDD[ előzmény: (4178) Old Eye, 2009.07.09 19:11:27] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2009.07.09 19:11:27 (4178) |
Hé!!!!!!!!!!!! Lemaradtam valamirôl! és azt hiszem velem sokan... Kik is tették meg a záró napot?! Szép idôtök volt :-)
A hétvégén megcsinálom a statisztikát.[ előzmény: (4177) SylverRat + Bogee, 2009.07.09 18:26:35] |
|
Old Fairy | hozzászólásai | válasz erre | 2009.07.09 17:13:22 (4176) |
Jelentem, tisztelettel, amit ugy is lattok: a La'da megerkezett a celba! Szep helyeken, tokeletes idoben es remek tarsasagban telt a nap. Hatalmas koszonet mindenkinek, aki ezt lehetove tette. Jovore, Veletek... majdnem mindegy, hogy hol :-) |
|
|
|