Előzmények
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2014.06.29 19:48:27 (5917) |
Megjöttem Kesztölcről. Töltöm fel majd a track-et.
- az új K nyomvonal végig fel van festve, a terepen szépen, szabályosan, Kesztölc belterületén kifogásolható minőségben, ráadásul a N47.71680 E18.78392 fordulónál az irányt mutató jelzések takarásban vannak,
- a régi K nyomvonalnak csak a fele, a Kétágú-hegy felé eső szakasza van letörlőkeresztezve szórópisztollyal fújt ocsmány lila festékkel
- Ny (Dorog) felől jövet az átlagturista az enyészetnek átadott Hársfa sörözőnél ÉK felé fordul, a következő saroknál nyílegyenesen megy tovább a régi nyomvonalon, mert, semmi sem jelzi hogy itt (N47.71839 E18.78139) az új nyomvonal jobbra, DK felé a Cseresznyés-hát utcában folytatódik, ha benézünk ebbe az utcába, nem látni az új jelzéseket, közben a régi K jelzések épen, egészségesen ragyognak és vezetnek ÉK felé a régi nyomvonalon, egy keskeny aszfaltúton
- ahol a régi nyomvonal egy balra induló ösvényen É felé letér a erről a műútról (N47.72148 E18.78671), újabb zavar az erőben:
-- az aszfaltúton jelzés, hogy az OKT egyenesen folytatódik K felé (a 1999 évi kiadású Kartográfia térképem szerint akkor arrafelé is ment az OKT, én nem emlékszem rá)
-- a fára festett K jelzések szépen mutatják az ÉK felé tartó régi nyomvonalat még kb 250 m-en át, a lila törlôkeresztek az Esztergom felé tartó keskeny műút keresztezésénél kezdődnek ( N47.72341 E18.78942)
Úgy tűnik, még nem fejezték be a régi nyomvonal felszámolását, N47.71839 E18.78139 - N47.72341 E18.78942 közti szakasz még létezik a terepen.
Szólni kellene a jelzésfestőknek, jelzések törlését inkább ecsettel és szürke festékkel végezzék, mint lila szórópisztollyal.
[ előzmény: (5915) olahtamas, 2014.06.29 13:34:23] |
|
Old Fairy | hozzászólásai | válasz erre | 2014.06.27 17:40:16 (5903) |
Bocs, felraktam. Nemcsak a Kinizsit, hanem a Turult is. Amelyen meglepve tapasztaltam, hogy a friss jelzések már baltával le is vannak verve, festékszóróvál áthúzva. Ld. az albumban a 407. fotó környékén.[ előzmény: (5902) olahtamas, 2014.06.27 17:17:58] |
|
olahtamas | hozzászólásai | válasz erre | 2014.06.27 17:17:58 (5902) |
Több mint 1 hónapja nem érkezett track...
Sebaj, holnap kimegyek és felmérem.
A kérdés, hogy ha nem akarok két helyre rajzolni, akkor hova is rajzoljam meg?[ előzmény: (5853) olahtamas, 2014.05.21 04:53:14] |
|
Saladin9 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.20 23:25:54 (5851) |
Megnyílt sokadszorra. Alig látszik valami. De mindegy. Vajon a K100 Kesztölcnél az új szakaszon fog menni?[ előzmény: (5850) Saladin9, 2014.05.20 23:09:02] |
|
Saladin9 | hozzászólásai | válasz erre | 2014.05.20 22:17:58 (5848) |
Hali! Valaki tudna valamit írni, vagy mutatni az OKT kesztölci szakaszának változásáról, ami mostanában zajlik? Köszi! SOS! |
|
|
|