Előzmények
KataJani | hozzászólásai | válasz erre | 2015.04.15 14:39:16 (6129) |
Kösz.
Nem túl friss/részletes. Uppony környékét néztem meg. Nem hogy a KÉK változása, de még az "egyéb" turistautak sincsenek rajta, csak a KÉK. Az utolsó turistautak létöltésem még frissebb ennél, egyenlőre maradok annál.[ előzmény: (6128) Hev, 2015.04.15 13:33:53] |
|
Hev | hozzászólásai | válasz erre | 2015.04.15 13:33:53 (6128) |
A Garmin térképek továbbra is naponta frissülnek: http://turistautak.hu/garmin.php
Ezt automatikusan történik, viszont a mögötte lévő információkat, változásokat emberek teszik be a rendszerbe, saját szabadidejük, kedvük és még sok egyéb szubjektív és objektív ok lehet ami erre hatással van. Az utóbbi hónapokban már nem tűnik elsődleges szempontnak a nagyobb túramozgalmak, pld. a kéktúrák változásainak a korábban megszokott gyors és pontos követése, a változások átvezetése. Hiába adott egy track vagy az ODBL adat felhasználási lehetőség más forrásokból a térképi adatbázisba ezek eléggé 'vontatottan' kerülnek bele. Mivel ez így 'működik' célszerű az OSM adatokon alapuló térképek figyelemmel kísérése is mivel napjainkban ott gyorsabbnak tűnik az aktualizálás. pld. innen: http://openmaps.eu/garmindownload
Az online térképen meg lehet nézni még feltöltés előtt a tartalmat! http://openmaps.eu/rastermaposmt
[ előzmény: (6125) KataJani, 2015.04.15 11:41:20] |
|
KataJani | hozzászólásai | válasz erre | 2015.04.15 11:41:20 (6125) |
Sziasztok!
Nekünk ezek a szakaszok vannak hátra (Sárvár, Uppony), s hamarosan Uppony felé megyünk. A turistautak térkép már nem frissül? Ne is töltsük le?
Honnan lehet friss térképet beszerezni GARMIN GPS-re?
[ előzmény: (6121) Hev, 2015.04.07 16:24:07] |
|
|
|