Előzmények
izsolt | hozzászólásai | válasz erre | 2019.01.08 17:51:58 (6681) |
Ahogy Ákibárd írta, ha az órából ki tudod szedni a GPX-eket (vagy ezeket közvetlenül nem is lehet kiszedni, csak feltölteni a garmin felhőjébe?)
Na mindegy, ha esetleg valahogy megvannak a GPX-ek, vagy közvetlenül az órából vagy a garminos tárról visszatöltve, akkor mapsource-ban vagy basecamp-ben megnyitva és összemásolgatva egyben láthatod (basecamp megoldja az összemásolgatást is)
Ez mihez kell, hogy lásd hol tartasz a kéktúrával?
Mert arra ott a nagyszerű heyjoe.hu (ha már ismerted, akkor nem szóltam..)[ előzmény: (6679) janosib, 2019.01.08 16:21:51] |
|
janosib | hozzászólásai | válasz erre | 2019.01.08 16:21:51 (6679) |
Egy kicsit off-topic, de valami köze van azért a kéktúrához.
Egy ideje járom a kéktúrát és órámmal GPX-ben rögzítem az utakat. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet a meglehetősen sok GPX útvonalat EGY TÉRKÉPEN EGYSZERRE látni?
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!
És akkor ON.
Néhány napja voltam Bodvarákó és Rakacaszend között. Olyan mennyiségű értelmetlen szürkézés van, hogy az borzasztó. A túra előtt nem olvastam a fórumot, és nem is értettem, hogy a meglévő úton miért kell "leszürkézni" a jelet. Mondjuk ezt most sem értem, különösen annak a fényében, hogy van ahol ugyanazon a fán van az új jel kb. tíz centire arrébb... |
|
|
|