A GCREGI ládát 2008.01.30-án örökbefogadtam, felújítottam, ettől a pillanattól kereshető.
Felhívom azonban mindenki figyelmét, hogy érdemes a Ferihegyi Repülőgép Emlékpark márc. 15-i nyitását megvárni és kézzelfogható közelségbe kerülni a repülőgépekkel.
Aki teheti és érdekli, annak az exkluzív (repülőtér belülről autóbusszal, idegenvezetéssel + a múzeum) kirándulást ajánlom!!!
Bízom benne, hogy az értékelések jobbak lesznek, mint amit eddig az első rejtéskor kapott.
Mindenkinek kellemes időtöltést kívánok!
|