Mivel a Magyar Geocaching arról szól, hogy a ládával mutassunk meg valami szépet (még a moderációs alapelvekben is: semmitmondó láda nem megy át), ezért a játékos kapja azt, amit a láda megmutat! A láda meg legyen arra, hogy logolja ottjártát, adjon minimális keresgélési élményt, kapjon pontot érte. Oszt' csóóókolom!
Én már régóta csak a kötelező cuccokkal rejtek újra ládát, aztán amikor arrajárok, és megnézem, kellemes élmény fogad, hisz lesz benne valami azon kívül is, amit én tettem bele...:-))) Így is fel lehet fogni, csak pozitívan! |