Előzmények
emiGrant | hozzászólásai | válasz erre | 2021.01.28 06:30:36 (37188) |
Szia Gábor!
Elolvastam részletesen az általad belinkelt oldalt, és bár lehet, hogy én vagyok béna, de amit ott olvastam az mind sokkal bonyolultabb, mint amit én használok. Persze nem kötelező, csak segíteni akartam. :)[ előzmény: (37184) V_Gabor, 2021.01.26 17:32:19] |
|
emiGrant | hozzászólásai | válasz erre | 2021.01.26 16:46:30 (37183) |
Gábor!
Én úgy éreztem, hogy nem arra volt itt szükség, hogy valaki megértse a különbséget a különböző formátumok között, hanem egy egyszerű programra amibe beírod azt amid van és kidobja minden lehetséges formátumban a beírt koordinátát. Én már évek óta használom, teljesen kezdő laikusnak való, nem kell megérteni, csak használni. :)[ előzmény: (37182) V_Gabor, 2021.01.26 16:37:10] |
|
griffs | hozzászólásai | válasz erre | 2021.01.24 21:16:15 (37165) |
Segítesz? Sajnos nem tudom, hogyan kell átszámolni.
Tudom, hogy a kupaprogram nem tudja majd értelmezni, de jobban tudok kérni jóváhagyást, ha a valódi pontokon járok.[ előzmény: (37163) Attibati, 2021.01.24 21:13:45] |
|
V_Gabor | hozzászólásai | válasz erre | 2021.01.24 17:54:21 (37151) |
Véletlenül átírta:
N 47° 23,736'
E 17° 58,417'
36.0 km K felé
N 47° 26,191'
E 18° 26,926'
2021-01-24 14:35:38-én[ előzmény: (37150) anettx, 2021.01.24 17:50:23] |
|
|
|