Előzmények
petrot81 | hozzászólásai | válasz erre | 2021.03.22 10:06:07 (37441) |
Lehetséges, hogy pont ilyen ládába futottam bele... Mindenesetre most azt a biztonságos utat választottam, hogy konvertálás után távolság szerint sorba rakom és a legközelebbit tekintem azonosnak.. Így kiküszöbölhető a konvertálási hiba.[ előzmény: (37440) Attibati, 2021.03.22 09:56:05] |
|
Attibati | hozzászólásai | válasz erre | 2021.03.22 09:56:05 (37440) |
A moderálás során megköveteljük a coord formátumot, ami egységesen fok, perc formátumot jelent. Esetleg a moderáció előtti ládáknál találkozhatsz más formátummal.[ előzmény: (37437) petrot81, 2021.03.22 06:40:01] |
|
petrot81 | hozzászólásai | válasz erre | 2021.03.22 06:40:01 (37437) |
Pont most foglalkoztam megint ezzel a témával, a Geoládák app egy új funkciója kapcsán. Bár az alkalmazásba be lehet állítani, hogy milyen formátumban írja ki a kapott koordinátákat, most szembesültem vele, hogy a ládaleírásban lévő koordináták esetén elég nagy a káosz. Megkapjuk pl. 19.12345 formátumban a láda pozíciót, a leírásban pedig fok-perc-mp-ként szerepel. Erre jön még esetleg a rejtett pontos multinál az újabb formátum.. konvertálgatni persze lehet, de ez könnyen elveheti egy kezdő lelkesedését.[ előzmény: (37436) icarusdes, 2021.03.21 22:01:21] |
|
icarusdes | hozzászólásai | válasz erre | 2021.03.21 22:01:21 (37436) |
Kicsit kevés infót írtatok le, hogy milyen eszközt használtok ládázásra, így a válaszom is csak általános tud lenni.
Valószínűleg más formátumban várja az eszközötök a koordinátát, mint amit leolvastatok. Tipikusan a fok és perc leírás a gyakori de elképzelhető hogy ahova beírjátok, ott fok, perc, másodpercként tettétek meg. Érdemes megnézni a beállításait, hátha át lehet állítani vagy pedig megpróbálkozni egy ilyen online konverterrel https://www.pgc.umn.edu/apps/convert/ [ előzmény: (37435) Vivusbabus, 2021.03.21 18:08:39] |
|
Vivusbabus | hozzászólásai | válasz erre | 2021.03.21 18:08:39 (37435) |
Sziasztok!
Az egyik, hogy nekünk sajnos a Kiscell (GCKCEL)-nél az első pontot megtaláltuk de a koordinátákat nem tudtuk helyesen beírni mert vmi nagyon messzi helyre vitt volna el minket. Tudna Valaki segíteni, hogy hogyan kell beírni?
A másik pedig, hogy a GCKiSc ponton amit otthagytuk 3 ajándékot a ládában a következő versenyző mind kiszedte és semmit nem hagyott benne. Vittük vissza egy kis barátunkat, hogy legyen neki is meglepi de ehelyett a csalódás maradt neki, hogy vki 3 ajándékot kiszedett és 0-t rakott bele... kár hogy ilyen rosszfej emberek is tagok itt és ezt nem lehet megszűrni.. |
|
|
|