Előzmények
kepenu | hozzászólásai | válasz erre | 2007.04.06 11:42:17 (1426) |
De, így van. Tegnap is találkoztam ilyennel, akkor már be is ugrott, hogy az alábbi ötletem biztosan nem jó.[ előzmény: (1425) Peter68, 2007.04.06 09:19:57] |
|
Peter68 | hozzászólásai | válasz erre | 2007.04.06 09:19:57 (1425) |
A POI adatok nem szoktak feltöltéskor frissülni, ha weben időközben megváltozott.
Nem találkoztál még térkép feltöltésnél a pont időközben változott, nem frissült felirattal?
Persze csak saccolom.[ előzmény: (1424) kepenu, 2007.04.05 20:09:09] |
|
kepenu | hozzászólásai | válasz erre | 2007.04.05 20:09:09 (1424) |
Talán az lehetett, hogy vkinél benne volt egy zárolt mp-ben ez a POI mikor törölted, és feltöltéskor visszaállítódótt a "flag"-je létező pontra?[ előzmény: (1422) gyu., 2007.04.03 14:02:22] |
|
gyu. | hozzászólásai | válasz erre | 2007.04.03 14:02:22 (1422) |
Én ugyanezt tapasztaltam. Törölni akartam a saját 20933 és 20934 pontjaimat a "A pont törlése" gombbal. Azt mondta "A pont törölve", a listámból is eltűnt, aztán valahogy visszamászott. Megcsináltam vagy 3-4-szer (most is), de szívósantartják magukat. Olvastam itt valamit, hogy a webes ponttörlés még csak egy tervezett dolog, de akkor talán nem lenne ilyen választási lehetőség.[ előzmény: (1420) pistika, 2007.04.03 00:02:41] |
|
pistika | hozzászólásai | válasz erre | 2007.04.03 00:02:41 (1420) |
Csak az a furcsa, hogy latom mindharmat.
Sot, probaltam torolni en is. Elvileg sikerrel, gyakorlatilag ott maradt.
Vagy van valami hosszabb kesleltetes?
pisti
[ előzmény: (1418) Csabesz, 2007.04.02 19:56:38] |
|
Csabesz | hozzászólásai | válasz erre | 2007.04.02 19:56:38 (1418) |
Ha nem látsz a saját pontjaidnál a jobb oldalt, legalul egy ilyen linket ("A pont törlése"), akkor nem lehet (nem tudom).
Mindenesetre töröltem kettőt. [ előzmény: (1417) pistika, 2007.04.02 18:58:36] |
|
pistika | hozzászólásai | válasz erre | 2007.04.02 18:58:36 (1417) |
Sziasztok!
Most láttam, hogy egy decemberben feltöltött pontom 3 példányban is felkerült. Kérem, aki tudja töröljön belőle kettőt.
Magasles a N 47° 42,7270' - E 18° 53,0050' koordinátán.
Vagy én is tudnám valahogy törölni?
köszi,
Pisti |
|
|
|