Előzmények
Erdőjáró | hozzászólásai | válasz erre | 2008.06.09 19:03:38 (1960) |
Már késő...! :-) Na jó, megígérem, hogy legközelebb csak egyet jelentek be olyan helyekre, ahol kettő van kis távolságra elcsúsztatva egymástól (ha pedig csak az egyiknél van beálló, akkor azzal jelentem be)![ előzmény: (1959) Apexsek, 2008.06.09 17:47:02] |
|
Apexsek | hozzászólásai | válasz erre | 2008.06.09 17:47:02 (1959) |
Azt figyelembe kellene venni szerintem, hogyha a GPS-ben a közeli pontokra keresek rá, n e adjon meg két különálló buszmegállót, mikor azok gyakorlatilag ugyanott vannak.
A készülék úgysem tudja megmondani egy adott megállóról, hogy Budapestre, vagy Győrbe megy onnan busz. Így szerintem feleslegesen foglalná el a helyet egy másik közeli buszmegállótól.
Mert ezek száma ugye véges...[ előzmény: (1958) Erdőjáró, 2008.06.09 17:13:43] |
|
Erdőjáró | hozzászólásai | válasz erre | 2008.06.09 17:13:43 (1958) |
40 m-re vannak egymástól... ;-) Az a baj, hogy egy kicsit nagyon perfekcionista vagyok, ezért jelentem be a buszmegállókat az útnak mindkét oldalára (ráadásul van olyan eset, amikor az egyiknél van esőbeálló, a másiknál meg nincs; nem baj, ha a kuncsaft tudja, hogy az útnak melyik oldalán keresse a beállót, ha elkapja egy zuhi..., még eltéveszti a lelkem és kész a baj :-) ).Egyébként a közöttük futó út már trackelve van, a környéken már nem tervezek bejárást, úgy meg furcsán nézne ki, ha valahol a messzeségben lenne a két buszmegálló, a tracktől teljesen függetlenül (egyébként sem szoktam újabban már buszmegállót a trackben hagyni "bizonyos okokból" kifolyólag, úgy akartam bejelenteni).
Na mindegy, egyelőre az ilyeneknél nem csinálok semmit, meghagyom a gyűjteményemben, aztán majd meglátjuk. Végülis már tényleg jelölve van a megálló (legfeljebb nem tudhatjuk a nevét, nálam meg meglenne).[ előzmény: (1957) pgyp, 2008.06.08 22:27:50] |
|
pgyp | hozzászólásai | válasz erre | 2008.06.08 22:27:50 (1957) |
szerintem ezt valaki szándékosan tette oda: nem igazán lényeges, hogy az út 2 oldalán egymástól kb 60 méterre van a 2 buszmegálló, ennyire talán nem kell pontosnak lennünk:-)
de ha zavar, akkor a legközelebbi trackfeltöltésnél jelöld a 2 új és helyes koo-t ill írd oda megjegyzésbe, hogy mit szeretnél töröltetni. a szerkesztő meg eldönti mit csinál;-)[ előzmény: (1956) Erdőjáró, 2008.06.08 20:55:42] |
|
Erdőjáró | hozzászólásai | válasz erre | 2008.06.08 20:55:42 (1956) |
Ha a térképen már szerepel egy buszmegálló csak úgy nagyjából helyes koordinátákkal név nélkül (ebben az esetben tudom mindkettőt az út mindkét oldalán eltolva egymástól, a meglevő pedig pont' a kettő között az úton), én viszont szeretném bejelenteni a pontos adatokkal (esetleg ugyancsak név nélkül, de a pontos helyével), akkor mi a követendő eljárás? Mazsolázzam ki a bejelentőt és írjak neki e-mailt, hogy törölje? Ez elég időigényes lehet! |
|
|
|