Előzmények
Ákibard | hozzászólásai | válasz erre | 2010.03.10 21:31:46 (2960) |
Értem... Akkor lényegében csak az ikonok keverednek össze? (Ugye jeleztem, hogy a koliból is busz lett :-D ) [ előzmény: (2959) Arti (junior), 2010.03.09 17:08:19] |
|
Arti (junior) | hozzászólásai | válasz erre | 2010.03.09 17:08:19 (2959) |
A POI-k web-es bejelentése még nem végleges. Elnézést a kellemetlenségért, amint valamelyik rajzoló arra jár javítani fogja.[ előzmény: (2958) Ákibard, 2010.03.09 13:53:55] |
|
Ákibard | hozzászólásai | válasz erre | 2010.03.09 13:53:55 (2958) |
Köszi!
Pont tegnap vettem észre, hogy megjelent a térképen, pedig emlékeim szerint nem töltöttem le új térképet az elmúlt 2 hétben :-))))))
Amúgy a buszmegállónak bejelentett pontjaim (illetve az ATM automata és az Aldi is) miért "i" betűvel jelennek meg? (Információ jel)
Lásd képen:
http://www.vasutbaratzrt.hu/temp/gpsjel.jpg[ előzmény: (2957) Old Eye, 2010.03.01 15:21:11] |
|
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2010.03.01 15:21:11 (2957) |
Mikor hogy. Ha ismersz rajzolót, ki sokat rajzol az adott tájegységbe, vedd fel vele a kapcsolatot, oda fog figyelni POI-jaidra. Általában csak a POI-t fogja felvinni (leszúrja a térképre). A WEBes felületen nagy valószínűséggel el tudod érni és ki tudod egészíteni - ez a funkció még döcögve megy.[ előzmény: (2956) Ákibard, 2010.02.23 17:11:52] |
|
Ákibard | hozzászólásai | válasz erre | 2010.02.23 17:11:52 (2956) |
Az új POI megadásánál a részletes leírás majd megjelenik a GPS-en is? (Azaz érdemes ott részletezni a buszok irányait abból a megállóból pl?)
A most bejelentett POI-k mikor kerülnek be az adatbázisba kb? |
|
|
|