Előzmények
Ákibard | hozzászólásai | válasz erre | 2010.09.19 23:27:01 (3327) |
"A Garminos kimenet - ha jól tudom - csak naponta egyszer frissül."
Csak? :-)))
A Garmin kimenet párját ritkítva minden nap frissül!!! :-)))
A következő leforduláskor fogod viszontlátni a POI-dat.
Ha a későbbiekben is szeretnél POI-t felvinni (hamar meg lehet szeretni :-) ) kérlek, ne használd a Webes POI felvitelt, hanem a www.turistautak.hu oldalra Track-ként töltsd fel a POI pontjaidat.
Az illetékes rajzoló fel fogja vinni, akkor jó helyre kerül, és ami a legfontosabb: A helyes ikonnal jelenik meg!
Sajnos a jelenleg weben felvitt POI-k (i) Információ ikonnal jelennek meg, és ezt későbbiekben kézzel javítani kell a térképszerkesztőknek, tehát dupla munka. [ előzmény: (3326) herrbert74, 2010.09.19 22:41:00] |
|
herrbert74 | hozzászólásai | válasz erre | 2010.09.19 22:41:00 (3326) |
Szuper! Ha már itt vagyok: Most vittem fel az első POI-mat. Remélem, mindent jól csináltam. Meg tudom ezt (vagy bármilyen POI-t) valahol nézni online térképen? A Garminos kimenet - ha jól tudom - csak naponta egyszer frissül.[ előzmény: (3325) pgyp, 2010.09.19 22:19:56] |
|
herrbert74 | hozzászólásai | válasz erre | 2010.09.19 22:01:05 (3324) |
Ez a pont rosszul van felvéve, kimaradt egy 3-as a koordinátájából. A helyes adat: N 47° 33,087'. Furcsa volt kicsit az étterem a Bakony rengetegében. Mit lehet ilyenkor csinálni? |
|
|
|