Előzmények
Mengyán | hozzászólásai | válasz erre | 2010.12.18 16:30:56 (3423) |
Sőt, azóta rájöttem, hogy ha a pont fölé viszem az egeret, akkor a jobb alsó sarokban kiírja az EOV koordinátát. Ezt kellene valahogy leszedni, úgy mint a Mobile Atlas Creator szedi le a google maps-et.[ előzmény: (3421) Gáspár Norbert, 2010.12.18 16:24:03] |
|
olahtamas | hozzászólásai | válasz erre | 2010.12.18 14:12:17 (3405) |
Azért van már jópár belőle:
http://www.turistautak.hu/search.php?s=alappont
Csak esetleg nincs még egységesítve az elnevezés, meg a kinézet.
És nem feltétlenül az egyébbe kell sorolni, bár akinek nincs térképszerkesztési joga, annak nincs jelenleg más választása.
pl.: http://www.turistautak.hu/poi.php?id=24378
Ez sem az egyéb-ben van.
Ha valamelyik programozó rááll, akkor viszont hamar rendbe lehet tenni ezeket, csak a nevükben mindenképpen legyen benne, hogy "alappont", mert akkor az első példa szerint könnyű kigyűjteni őket.
Az viszont más kérdés, hogy milyen legális forrásból származik az elnevezésük?[ előzmény: (3403) Ruttkay, 2010.12.18 13:42:22] |
|
zayd | hozzászólásai | válasz erre | 2010.12.17 23:50:49 (3401) |
Nézd meg kijelentkezve is a törölt poit, mert a bejelentkezve a saját törölt poikat is ugyanúgy látod mint a többit.[ előzmény: (3399) Ruttkay, 2010.12.17 17:23:48] |
|
Ruttkay | hozzászólásai | válasz erre | 2010.12.17 17:23:48 (3399) |
Sziasztok!
Felvettem egy geodéziai alappontot a POI listába (Attibatti bejelentésen fellelkesülve), de először rossz kategóriába raktam az épületek közé, majd bemásoltam az egyéb kategóriába is, de sajnos az elsőt nem tudtam törölni.
Sőt sikerült még egy duplikát létrehoznom! |
|
|
|