Előzmények
FTom | hozzászólásai | válasz erre | 2012.10.04 08:50:58 (5105) |
Erre, a pontra célzol, ahol a műholdkép szerint sincs kút, viszont a vasúti átjáró előtt, csak kb. 100 m-nyire innen, és csupán 9 nappal később felvett poi jelenti az Agip kutat, ami a www.agip.hu alapján jól azonosítható. Az egyik poi-t törölni kellene.[ előzmény: (5104) ID24, 2012.10.04 06:46:12] |
|
ID24 | hozzászólásai | válasz erre | 2012.10.04 06:46:12 (5104) |
Nincs róla trackem, de tudom, hogy a vasúthoz vezető út pont ellenkező irányba megy a jelzettel, és azt is tudom, hogy a benzinkút nem a házak közt van, hanem az út mellett.
Kb. ezt tudnám elmondani a NaviGuide szerkesztőinek is, ha hasonló hibát észlelnék. Valószínűleg nem is lépnének az ügyben.
A tuhu szerkesztői mit tudnak tenni?[ előzmény: (5103) Hev, 2012.10.03 22:19:16] |
|
Hev | hozzászólásai | válasz erre | 2012.10.03 22:19:16 (5103) |
Biztos igazad van, de mihez képest? Tedd fel a tracket és majd javítva lesz.[ előzmény: (5102) ID24, 2012.10.03 20:11:22] |
|
|
|