Előzmények
Kokó | hozzászólásai | válasz erre | 2014.03.18 00:55:14 (5907) |
Parttalan vita mert nem érted, vagy nem akarod érteni a problémámat.
Bármilyen szűrést követően a láthatatlan kódok helyett a beszédesebb névnek kellene látszódnia a térképen.
Értsd: Miért "XX0-" látható a "Kávé korzó" helyett? Az "XX0-" karakterek szerinted jelentenek valamit egy idetévedő számára?
Esetleg az információ annyira titkos, hogy csak varázslattal érhető el?[ előzmény: (5906) Old Fairy, 2014.03.18 00:39:56] |
|
Old Fairy | hozzászólásai | válasz erre | 2014.03.18 00:39:56 (5906) |
1. Letöltötted a pontokat a pontnév-sablon megváltoztatásával?
2. Elkészítetted a MapSource-fájlt a tucatnyi magaslessel?
[ előzmény: (5905) Kokó, 2014.03.18 00:27:20] |
|
Kokó | hozzászólásai | válasz erre | 2014.03.18 00:27:20 (5905) |
"Azt szeretném megtudni hogy a POI letöltésnél a Neve helyett miért valami kód jelenik meg a térképeken?"
Miért?
Nem lenne értelmesebb a bármilyen kód helyett a Nevet megjelentetni a térképen? A kód a POI oldalán sem jelenik meg szerintem.[ előzmény: (5903) Old Fairy, 2014.03.18 00:17:03] |
|
Kokó | hozzászólásai | válasz erre | 2014.03.18 00:14:15 (5902) |
Vagy Te nem érted vagy én.
Az "XX0-" feliratból hogyan lehet megtudni a "Kávé korzó" szöveget?[ előzmény: (5901) Old Fairy, 2014.03.18 00:10:31] |
|
Kokó | hozzászólásai | válasz erre | 2014.03.18 00:05:20 (5899) |
Továbbra sem értem miért egy értelmezhetetlen kód jelenik meg a térképen, ha tucatnyi "magasles" lehet?[ előzmény: (5898) Old Fairy, 2014.03.17 23:53:41] |
|
Old Fairy | hozzászólásai | válasz erre | 2014.03.17 23:53:41 (5898) |
Azért, mert az útpontok listáját generáló program alapértelmezésben minden pontnak egyedi nevet ad. (Talán a kávézók felől nézve ez nem tűnik "indokoltnak", de ha ide kattintasz, akkor valószínűleg világos lesz.)[ előzmény: (5897) Kokó, 2014.03.17 23:47:01] |
|
Kokó | hozzászólásai | válasz erre | 2014.03.17 23:47:01 (5897) |
Azt hittem nem szükséges programozói végzettség egy "beszédes" lekérdezéshez.
A "field name" sem mond semmit.
A kérdésem még mindig az, ha a pont NEVE "Kávé korzó", akkor a térképen miért "XX0-"-ként látom?[ előzmény: (5896) Old Fairy, 2014.03.17 23:32:35] |
|
Old Fairy | hozzászólásai | válasz erre | 2014.03.17 23:32:35 (5896) |
Azért, mert bizonyos régebbi típusú készülékeken az útpontok neve nem lehetett hosszabb nyolc karakternél.
Ha ez számodra nem megfelelő, akkor próbálkozhatsz a pontnév-sablon megváltoztatásával. Például így:
<field name="nickname" deaccent="i"/>[ előzmény: (5893) Kokó, 2014.03.17 22:49:57] |
|
Kokó | hozzászólásai | válasz erre | 2014.03.17 22:49:57 (5893) |
Azt szeretném megtudni hogy a POI letöltésnél a Neve helyett miért valami kód jelenik meg a térképeken? |
|
|
|