Előzmények
Access Denied | hozzászólásai | válasz erre | 2015.09.22 18:28:16 (6208) |
nekem 120kb és benne volt. mondom a helyes sorrendet:
-megnyitod a geoládák fület: http://geocaching.hu/caches.geo
-nyomsz egy még meg nem talált pipát a checkboxba, majd "mehet"
-nyomsz egy olyat az oldal alján, hogy a google térképen jelenjen meg
itt az első bug, mert a goggle térképre felrakja az összes ládát
-ezután előjönnek a poik is
-legalul kiválasztod a Magyarország térképet és "mehet"
- kiveszed a pipát, hogy a ládák ne látszanak
-berakod a pipát, hogy poik látszódjanak
-szűrsz megyére
-szűrsz típusra
ezután nyomsz a térkép mellett egy "mehet" gombot
ezek után töltöd le és jó lesz
a lényeg, hogy az első pár látszólag tök felesleges lépést meg kell csinálni.
Annak idején ezt leteszteltem Csuhásnak a kék túrához az összes kilátó meg hasonlatos hely pontjaival és működött. Az a baj, hogy bizonyos darabszám fölött is is behal a szkript, de hogy ez mennyi, csak a jóisten meg esetleg az írója tudná megmondani...
/3 tesztet csináltam, mind lejött/[ előzmény: (6207) pontkereső, 2015.09.22 14:05:54] |
|
pontkereső | hozzászólásai | válasz erre | 2015.09.22 14:05:54 (6207) |
Köszönöm az ötletet. Ezt már én is próbáltam, de sajnos nem működik. B-A-Z megyét és csak a határkő típust választva csak 137 elemű a lista, de a letöltés egy 464 byteos, tehát üres gpx fájlt ad.[ előzmény: (6206) Access Denied, 2015.09.19 17:01:27] |
|
Access Denied | hozzászólásai | válasz erre | 2015.09.19 17:01:27 (6206) |
mert hibásan működik a szűrés és bizonyos darabszám felett nem működik. pl ha nem változtatsz semmit, akkor az összes poit belistázná, csupán a távolság alapján rendezve. Használj több szűrést és akkor működni fog[ előzmény: (6200) pontkereső, 2015.09.17 13:22:01] |
|
pontkereső | hozzászólásai | válasz erre | 2015.09.17 13:22:01 (6200) |
Lehet, hogy nem ide tartozik, de POI. A geoládák listájából már többféle szűréssel sikerült pontokat letöltenep gpx formátumban. Most megpróbálkoztam a "közeli pontok" -kal. A feljövő adatbázisból (POI adatbázis) a letöltés mindig egy gyakorlatilag üres gpx fájlt ad. Tud valaki segíteni? |
|
|
|