Előzmények
Old Eye | hozzászólásai | válasz erre | 2018.11.23 22:23:02 (6649) |
Drávánál találtam dupla fkm POI-kat.
Mind a kétféle jelölésre szükség van. Szerintem.
Többször mentem végig Őrtilostól Drávaszabolcsig a vízparton gyalog, ahol csak lehetett, még többször a vízen kenuval.
Ahol a gátakra van tűzve a fkm tábla, az ártéri erdő sokszor takarja azt, a vízenjáró nem látja. [ előzmény: (6638) olahtamas, 2018.11.23 12:24:07] |
|
cseremoha | hozzászólásai | válasz erre | 2018.11.23 11:39:21 (6637) |
A napokban belenéztem a km-kövek POI listájába és észrevettem, hogy újra kezdenek megjelenni az adatbázisban (és a térképeken) a "7-es km", 13-as km" formátumú megnevezések. Mennyivel adnak több információt mint a "7 km", "13 km" formátumú megírások?
A km jelöléseknél használt -ös, -es, -as toldalékok használata (szerintem) felesleges és megbontja ezen POI kategória egységes megjelenítést. :-(
(A klasszikus topográfiai térképeken a dimenzió sincs megírva mert a jelkulcs és az értékszám is egyértelműen azonosítja az információt.) |
|
|
|