+
geoládák
~
+
megtalálások
~
+
felhasználók
~
+
poi
~
fórum
FAQ
belépés
Térképek
Geomap +
Mapy Tourist
Geomap
Turistautak
Magyarország
Nyugat-Mo.
Kelet-Mo.
Balaton
Börzsöny
Budai-hegység
Bükk-dél
Bükk-észak
Gerecse
Mátra
Mecsek
Pilis
Vértes
Fórumok
---------------
az összes fórum egyben
---------------
geocaching
Geoláda-élet
MGKE szoftverei
Travel Bug és .com
kerékpáros fórum
GC kupa fórum
Országos Kéktúra
POI
kütyük
apróhirdetés
OFF
vendégkönyv
---------------
az összes fórum egyben
Leírások
---------------
A játékról
---------------
FAQ
---------------
Egyesület
Ki kicsoda
Fórummoderálás
Közhasznúság, 1%
Adatvédelem
Felhasználási feltételek
Oldalváltozások
---------------
GC a sajtóban
Előzmények
bigmick
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2020.05.02 14:23:04 (3364)
És tényleg. Kösz, hogy jelezted.
Igyekszem hamarosan javítani.
[
előzmény
: (3363) Csizmások, 2020.05.02 13:32:45]
Csizmások
hozzászólásai
|
válasz erre
| 2020.05.02 13:32:45 (3363)
Szia BigMick!
2.1.15-ös éles verziónál a ládalistánál a letöltött ládák távolságai helyén "-" jelenik meg.Ha egy ládát kiválasztok, akkor már a láda adatlapján ott vannak a távolságok. Android 10 van a telefonon.
Bejelentkezés
név:
jelszó:
tárolás
[
regisztráció
]
[turistautak.hu]
[mozgó ládák]
[grafikonok]
[szavazások]
[jogi tudnivalók]
[e-mail]
[impresszum]