Előzmények
emiGrant | hozzászólásai | válasz erre | 2020.10.11 12:38:11 (3654) |
Kedves gusty!
Ugyan nem jelezted itt, de gondolom Te állítottad vissza a Tuhu-t a ládaoldalakon levő kis térképekre. Remélem mások nem fognak megharagudni rám, de így már tényleg látom. Talán azok akik gyakrabban járnak külföldre ládázni, mint én, meg tudják oldani másképpen. :) :) :)[ előzmény: (3652) emiGrant, 2020.10.10 08:23:02] |
|
emiGrant | hozzászólásai | válasz erre | 2020.10.10 08:23:02 (3652) |
Kedves gusty!
"Ezekből kivettem a térképválasztási lehetőséget." Nagyon szépen kérlek, állítsd vissza a választási lehetőséget! Az OSM túl halvány és nincs benne elég kontraszt, még szemüveggel sem látom rendesen. Nekem kizárólag a tuhu színei elég élénkek ahhoz, hogy lássam. Az ikonoknál én is a 3-ast szeretem, de mivel az még mindig állítható, azzal nem volt bajom. Mindig elfelejtkeztek a gyengénlátókról itt. :(
UI: Mint kompromisszumos megoldást, ajánlhatnám (mivel én is szeretem a gyorsabb oldalakat!), hogy csak a Tuhu, mint választási lehetőség legyen visszaállítva? Én jóformán soha nem ládázom külföldön, így nem számít, hogy csak beldöldi a térkép.. :) [ előzmény: (3649) gusty, 2020.10.09 01:18:34] |
|
gusty | hozzászólásai | válasz erre | 2020.10.09 01:18:34 (3649) |
A bugokat javítottam, a profilol és ládaoldali beágyazott térképeket frissítettem.
Ezekből kivettem a térképválasztási lehetőséget. Egyrészt javít a megjelenési sebességen, másrészt ha valaki a tuhut használta, akkor hülyén nézhetett ki a határon túli rész. Ezekhez a standard OSM térképet rendeltem.
A ládaoldalon fixen a 3-as típusú ikont állítottam be, mert a multiknál ez tudja látványosan megjeleníteni a multi pontok sorszámát. Kevesebb opció, de gyorsabb kód.[ előzmény: (3645) LionDaddy, 2020.10.08 22:00:05] |
|
LionDaddy | hozzászólásai | válasz erre | 2020.10.08 22:00:05 (3645) |
@gusty:
A GeoMap 1.6 verzió használata óta azt tapasztalom, hogy a GeoMap minden megnyitásakor - vagy ugyanazon gépen újból, vagy esetleg a melóhelyen laptopon - az OSM Mapnik térképpel és a 4-es ikonkészlettel indul. Annak ellenére, hogy mindig átállítom a nekem jobban tetsző Mapy Turist-ra és 2-es ikonokra. A cluster funkciót beállítgattam magamnak, azokat a beállításokat megjegyzi. A korábbi verziónál megjegyezte a térkép-ikon beállításaimat is.
Mi lehet a gond?
Ezt a bug-ot pedig most vettem észre:
A profillapodon lévő saját geoládid térképen bármelyik ládára kattintva a GC39FV oldal jön fel.
Az én profillapomon ugyanezen térképen bármelyik ládára kattintva a GCKIBU ládám oldala jön fel. |
|
|
|