Előzmények
bigmick | hozzászólásai | válasz erre | 2020.11.07 21:04:07 (3766) |
De hogy ugyanbban a gpx-ben a trkpt az lat,lon sorrendben, de a wpt az lon,lat legyen?[ előzmény: (3764) petrot81, 2020.11.07 20:52:20] |
|
petrot81 | hozzászólásai | válasz erre | 2020.11.07 20:52:20 (3764) |
A különböző adattárolások engem is bevittek már párszor a málnásba... Leafletben (és talán mapboxban is) [lat, lon] formátum szokott lenni, de a gpx fájlokban a GeoJSON szabványhoz hasonlón [longitude, latitude] van.[ előzmény: (3759) bigmick, 2020.11.07 17:21:56] |
|
bigmick | hozzászólásai | válasz erre | 2020.11.07 17:21:56 (3759) |
A hiba oka már megvan.
Akkor jelentkezik, ha a "Látnivalók hozzáadása útpontként" opció is be van kapcsolva a gpx letöltéskor.
Az appba beépített gpx értelmező nem tudja jól kezelni azt a szituációt, amit ebben a gpx-ben talál:
a hozzáfűzött útpontoknál a gps koordináták sorrendje (hosszúság, szélesség) pont a fordítottja a szokásos (szélesség, hosszúság) formának. Az a fura, hogy aztán a gpx-ben az útvonalnak a pontjai már a szabványos módon tartalmazzák a koordinátákat.
Na mindegy, megoldom, hogy ne akadjon fenn a program ezen a hülyeségen.[ előzmény: (3758) bigmick, 2020.11.07 16:06:01] |
|
bigmick | hozzászólásai | válasz erre | 2020.11.07 15:04:55 (3755) |
Lehet, csak én vagyok láma, de nem találok sehol letöltési lehetőséget az adott linkre bejövő oldalon.[ előzmény: (3754) Nemi91, 2020.11.07 11:28:42] |
|
bigmick | hozzászólásai | válasz erre | 2020.11.03 19:16:53 (3741) |
g:hu+ hír:
A Google Play-n megjelent (csak a béta tesztelő csapat számára láthatóan), a 2.4.3-as tesztverzió.
Az aktuális tesztverzióhoz (2.4.2) képesti módosítások:
- javítások
- térkép menetirányba forgatás finomítása (alacsony sebesség esetén)
Aki még szívesen részt venne a fejlesztési bétaverziók tesztelésében, kérem jelezze nálam (akár mailben, akár itt a fórumon), hogy fel tudjam venni a tesztelő csapat listájára. |
|
|
|