Előzmények
petrot81 | hozzászólásai | válasz erre | 2020.11.14 21:08:54 (3814) |
Ha esetleg Geoládák app is van a telefonodon, akkor ott a beimportált pecsételőhely gpx-ben a pontokra kattitnva egy kattintással fel lehet venni ládafüggetlen saját pontként a helyet..[ előzmény: (3811) sanzi89, 2020.11.14 20:49:17] |
|
sanzi89 | hozzászólásai | válasz erre | 2020.11.14 20:49:17 (3811) |
Kéktúrázás közben geocaching-eleg és a kéktúra pecsétlőpontjainak a koordinátája az alábbi formátumban van:
Földrajzi szélesség: 47,160257
Földrajzi hosszúság: 17,045218
Kényelmes volt, hogy ezt az útbaeső ládánál felvettem, mint plusz pontot, könnyebb volt a keresés, nem kellett az átváltással bajlódni. [ előzmény: (3810) bigmick, 2020.11.14 20:34:59] |
|
bigmick | hozzászólásai | válasz erre | 2020.11.14 20:34:59 (3810) |
A régi g:hu-ban valóban volt ilyen lehetőség. Az újba nem raktam be, mert azt gondoltam, hogy annyira nincs is rá szükség.
Milyen szituációban kéne?[ előzmény: (3808) sanzi89, 2020.11.14 19:52:10] |
|
sanzi89 | hozzászólásai | válasz erre | 2020.11.14 19:52:10 (3808) |
g:hu+ alkalmazásban van rá mód, hogy új pont feltévelénél módosítsam a koordináta formátumot? A sima g:hu mintha tudta volna, de az új alkalmazásban sehol se találom. Köszi a segítséget! |
|
|
|