Előzmények
petrot81 | hozzászólásai | válasz erre | 2021.10.13 10:03:32 (4267) |
Pontosan. Nincs a telefonon befrissítve. Erre a Geoládák appban is egy kattintás a megoldás az adatlap jobb felső sarkában, ill. van egy alapértelmezett 7 napos elévülési idő, amire figyelmeztet a láda adatlap megnyitásakor. Ez a figyelmeztetési idő a beállításokban módosítható is.[ előzmény: (4266) Pongi, 2021.10.13 09:55:47] |
|
Pongi | hozzászólásai | válasz erre | 2021.10.13 09:55:47 (4266) |
Szerintem, aki erre panaszkodott, az nem frissítette a ládaadatokat, így neki a korábbi koordinátákon mutatta a pontot. Te sajnos ezzel nem tudsz tenni semmit. Ha ilyen panasz érkezik, akkor érdemes felhívni a figyelmet arra, hogy nem elég egyszer letölteni a ládákat, később oda kell figyelni arra is, hogy azok adatai frissítve legyenek. A g:hu+-t ismerem, ott a ládamegnevezés pirossá válik egy idő után, ha nincs frissítve, egy gombnyomással lehet frissíteni őket. Biztos, hogy a Geoládák appban is van erre megoldás. Ha valaki GPS-el ládázik, ott viszont neki kell manuálisan újra, meg újra letölteni a ládaadatokat. Én mindíg csak az aktuális kirándulás kiszemelt ládáit tárolom a GPS-ben és a következő kirándulás előtt törlöm az előzőeket. Így mindíg relatíve frissek az adataim. [ előzmény: (4265) GToni, 2021.10.12 23:09:02] |
|
GToni | hozzászólásai | válasz erre | 2021.10.12 23:09:02 (4265) |
Lenne egy gondom a GCSZTM ládámmal kapcsolatban.
Többen jelezték már, hogy a Geoládák programban az 5. pont rosszul van bent. Valójában 2019-ben változott a pont - a ládaoldalon át van írva- , de az appban valamiért továbbra is a régi leírás szerepel.
Mit kellene tennem, hogy ez ne így legyen?
|
|
|
|