Előzmények
gusty | hozzászólásai | válasz erre | 2023.01.08 12:34:46 (4692) |
Javítottam. De azért nem lett volna baj, ha a turistautak ugyanazt a paraméterezést használja, mint a ládaoldal. tavolsag vs dist. :(
[ előzmény: (4690) Fazék, 2023.01.08 11:48:12] |
|
gusty | hozzászólásai | válasz erre | 2023.01.08 11:29:45 (4689) |
Leírnád pontosan, hogy hol és mit csinálsz, amire ez a hiba előjön? Ebből nem igazán derül ki. A ládaoldalon a közeli ládák link nekem nem produkál hibát.
[ előzmény: (4688) Kiss_Karoly, 2023.01.08 11:14:48] |
|
Kiss_Karoly | hozzászólásai | válasz erre | 2023.01.08 11:14:48 (4688) |
Szia!
Nálam olyan hiba jelentkezik, amikor a TUHU-n rákeresek egy pontra, és a Közeli ládák linkre nyomok, akkor ez az üzenet jelent meg:
Paraméter hiba:
ob: dist
Köszönöm a segítséget![ előzmény: (4672) gusty, 2022.12.26 09:52:47] |
|
Katulyakutatók | hozzászólásai | válasz erre | 2022.12.26 09:13:55 (4671) |
A Geoládák oldalon a ládákat nem tudom növekvő sorrendbe rendezni. A következő hibaüzenetet kapom:
"Paraméter hiba:
ob: dateid" |
|
|
|